Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Neolife Aloe Vera Plus ital...

Neolife Aloe Vera Plus ital vélemények?

Figyelt kérdés
Ti éreztetek változást az egészségetekben?

#MLM #aloe vera #neolife
2023. jan. 29. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Ősi maja bölcsesség: cipőt a cipőboltból, aloeverát a Forevertől…
2023. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Átverés az összes hússzorosan túlárazott baromság... Azért ilyen drága mert át lehet verni a hiszékeny embereket. Az ilyen terméket árulók kihasználják hogy a fidesz lebutította a népet. Ha piacra dobnának olyan aloevera italt ami 100.000ft lenne 1 liter és odaírnák hogy "megfiatalít ha napi 3 litert iszol" azt is vennék, mert hát oda van írva... Ne vegyél ilyen baromságokat hanem táplálkozz egészségesen és sportolj.
2023. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

@2 "Az ilyen terméket árulók kihasználják hogy a fidesz lebutította a népet.


A Forever Living Products, a bolygó legnagyobb aloe vera termesztője és forgalmazója 1978-ban jött létre. Hol volt akkor a fidesz?

2023. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából én nem akarok venni semmit, hanem egy családtagom ajánlgatja, hogy ajándékba adná nekem az említett aloe vera italt. Ettől függetlenül kíváncsi vagyok a véleményekre. Én is inkább arra hajlok, hogy ezek a dolgok sokszorosan túlárazottak.
2023. márc. 25. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Minden minőségi termék túlárazottnak tűnik. A Lamborghini is, meg a Rolls Royce is.


Hisz Suzukival is el lehet jutni szinte bárhová...

2023. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!