Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Úgy látszik,hogy igaza lett...

Úgy látszik,hogy igaza lett Dr. Gődény Györgynek is covid témában.Vajon a többség mikor veszi észre,hogy a maszkok,oltások csak átverések voltak?

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 10. 01:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
61%
#30 Ha valóban nincs semmi bajod az oltástól, miért nem bizonyítod be? Félsz? Én nem fogok neked esni, ha kiderül, hogy mégis okozott valamit.
2023. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 A kérdező kommentje:

31,azért,mert nem tudja bebizonyítani. XD

Amúgy én is sok oltott között dolgozok,látszólag nincs bajuk,látszólag...de hamarabb és többször betegek,mint én.Egyből belátasodnak,meg hasonlók.

2023. febr. 11. 22:27
 33/72 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy beleszólok, de ez érdekel: hogyan bizonyítja be valaki, hogy nem lett baja az oltástól/vírustól/maszktól/kondenzcsíktól?

Az OK, hogy bemondásra elhisszük, mert csk nem kérhetünk valakitől komplett kivizsgálást tünetek nélkül, feltüntetve a személyes adatait. De akkor hogyan? Azt könnyebb bizonyítani, hogy valakinek lett baja. Arra van egy csinos statisztika, bírósági végzések, egyéb, visszakereshető források, de az egészségre hogyan?

De ha mondjuk valaki a kedcetekért magánban csináltatna cca 300k-ért teljes kivizsgálást, azt ide becsatolná, azt igazságként elfogadnátok?

Ez egy zsákutca és nem értem a célját...

2023. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 A kérdező kommentje:
33,na ez az!Sehogy!Még nem érzik magukat betegnek,tehát (papapapaam) jól vannak és az "oltás"-sal nincs semmi gond.Igaz,hogy minimum pár év a rövid mellékhatásos szakasz is,de mit számít ez az oltásterroristáknak/oltáshívőknek?
2023. febr. 12. 15:14
 35/72 anonim ***** válasza:
És mi van, ha akkor sincs tünete? Aki most életben van, az maximum 100 múlva mind halott lesz. Honnan fogjuk tudni, hogy a covidba, oltásba, vagy simán az öregségbe haltak meg? Vagy mi az az időtartam, amikor már szerinted bizosan tömeges elhalálozás várható az oltások miatt? Mire alapozod a számításod? Mi az a "pár év"?
2023. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 A kérdező kommentje:
Jó megcsinálták a löttyöt,kb. egy csomó betegséget tud okozni és nem csak egyből hat.Szépen rá lehet fogni bármilyen betegségre a cinák hatásait.Annyit azért már lehet lárni,hogy a szívizomgyuszi és a sztrók,szívmegállás arat.És most azt akarják elhitetni velünk,hogy a flú szezon után egy strók szezon jön,a klímaváltozás miatt... :)
2023. febr. 12. 15:40
 37/72 anonim ***** válasza:
25%

36.

Neked oltás nélkül is van elég bajod... Főleg mentális.

2023. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 A kérdező kommentje:
37,na,savanyú a szőlő,birkuci?
2023. febr. 12. 16:38
 39/72 anonim ***** válasza:
25%

38.

Nem savanyú, én ugyanis nem akarok olyan agymosott lenni, mint te.

2023. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
46%

#36 Mire alapozod, hogy a szívizom-gyulladás, meg a stroke "arat"?

De leginkább az érdekel, hogy ha még nem okoz mellékhatásokat, akkor honnan tudod, hogy később lesznek?

A gondolatmenet érdekel, hogy egyrészről úgy gondolod, hogy az oltásoknak majd valamikor, pár éven belül lesznek mellékhatásai, ugyanakkor másik oldalról nem gondolod, hogy egy kórokozónak lehetnek olyan hatásai, amik csak később mutatkoznak meg.

Ezt magyarázd el légyszíves, hogy az egyiket miért igen, a másikat miért nem gondolod?

Nem belédszállni akarok, hanem valóban érdekel a levezetésed.

Ugyanígy érdekel az is, hogy ha a vakcináknak valóban lesz valamilyen, eddig nem felfedezett mellékhatása, azt hogyan lehet bebizonyítani pár évvel az oltás után, hogy nem valami egészen más okozta a bajt?

2023. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!