Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg megtiltják a C-19...

Tényleg megtiltják a C-19 vakcinát kapó egyének véradását, és pénzbírsággal vétségnek számít a beoltott donoroktól származó vér adományozása vagy elfogadása?

Figyelt kérdés

Ez mintha szöges ellentétet lenne az eddigi narratívának, ás ha már ezt törvénybe akarják foglalni az akkor mi lesz mág ez után?


[link]


Azért, ha egyszer esetleg szükségem lenne vére, akkor kérhetem itt Magyarországon, hogy C-19 oltottól ne kaphassak vért?


2023. márc. 5. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ha a butaság fájna, ordítanál.
2023. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Max. belehalsz a vérveszteségbe, ennyi. Kevés a véradó, kevés a vér, nagy műtétek előtt a hozzátartozóktól is kérnek irányított véradást. Vigyázz nagyon magadra, hogy ne legyen szükséged más vérére és olvass utána az autotranszfúziónak.
2023. márc. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze értem én, hogy izé...



De, ha már törvénybe akarják foglalni, akkor az, ha szükséges villámgyorsan el fog terjedni, és akkor sokra megyek, hogy izé, meg nem is komoly, meg csak konteo...

2023. márc. 5. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
A tudományos álláspont továbbra sem ez. Szenzációhajhász politikusok eddig is voltak. Mi az újdonság szerinted? Mitől ijedtél meg?
2023. márc. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!