Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A beoltottak megváltoztak?

A beoltottak megváltoztak?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, nem konteózni szeretnék, csupán kiváncsi vagyok mások véleményére is. Én, de rajtam kívül több barátom is (köztük sok az oltott) azt vettük észre, hogy a beoltottak többsége megváltozott mentálisan. Ez alatt azt értem, hogy agresszívek lettek (verbálisan), türelmetlenek, feledékenyek, lekezelőek, és valahogy furák. Oltott barátaim tapasztalják ezeket magukon. Sokan depressziósak lettek, és nem tudják mitől. Ha csak az oltatlanok "vádolnák" az oltottakat ilyesmikkel, simán konteónak hinném, de hogy az oltottak maguk mondják ezeket, azt furának tartom. Ti tapasztaltatok hasonlókat magatokon, vagy az ismerőseiteken?
2022. júl. 11. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Igen, én is tapasztaltam ezeket másokon. Mert én nem vagyok oltva
2022. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

"hogy agresszívek lettek (verbálisan), türelmetlenek, feledékenyek, lekezelőek"

Ehhez nem kell oltás. A legtöbb ember már ilyen, mert csak alapon, ami még indoknak is nevetséges.

2022. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Én semmi ilyet nem vettem észre sem magamon, se az oltott ismerőseimen, pedig sokat ismerek. Sőt semmilyen változást nem tapasztaltunk
2022. júl. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Állítólag a covid oltás jó a konteók ellen! Azok akik beoltatták magukat, kevesebb hülyeséget hisznek el, és képzelnek be!
2022. júl. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 tsirche ***** válasza:
42%
Engem gyíkká változtatott. De már elmúlt.
2022. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy van köze a kettőnek egymáshoz. Ha okoz is valami nem kívánatos dolgot, az nem személyiségbeli változás lesz. Fiatalok körében gyakori volt a szívizomgyulladás oltás után, idősebbeknél néha szívmegállás (konkrétan tegnapi kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__118.. ), bőrbetegségek, nőknél terméketlenség, stb. Igazából nem is kell felsorolni, felkutatni, hogy mit tud okozni, meg kell nézni hogy maga a vírus milyen tüneteket szokott produkálni. Pont ugyan azok jöhetnek elő az oltás után is. Ez abból következik, hogy a tüskefehérjék okozzák a legtöbb tünetet. Az oltással csupán 1 baj van, hogy annak hatására a szervezet maga fogja elkezdeni termelni a tüskefehérjéket. "Az oltás után a szervezet tüskefehérjéket kezd termelni az mRNS-ben rejlő genetikai utasítás behatására". Írja a hivatalos közlemény. Forrás: [link] Magára az orrnyálkahártyában megtelepedett vírusra a szervezet nem reagál. Csak az azok által termelt tüskefehérjékre. Vagyis pontosan ugyan az a folyamat megy végbe megfertőződés és oltás után. A különbség, hogy az oltás jóval "gyengébb", kevesebb tüskefehérje keletkezik, (mivel nem az a cél, hogy el tegyék láb alól az embert vele, hanem hogy egy kis lökést adjanak a szervezetnek, kezdje el szépen termelni az antitesteket a vírus ellen, így egy esetleges fertőzést sokkal könnyebb lesz átvészelni, mivel az ellene hatásos antitestek már eleve megtalálhatóak a szervezetben), vagyis a fellépő mellékhatások is pont ugyan azok lehetnek. Az esélye lesz valamivel kisebb, illetve a súlyossága valamivel alacsonyabb az alacsonyabb számú tüskefehérje miatt.
2022. júl. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

[link]


Ezek után szerinted?

2022. júl. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

15:50-től Global Future 2045 kongresszus, 2012 Moszkva. Érdemes megnézni.


[link]

2022. júl. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is tapasztalok, tapasztaltam ilyet bár nem feltétlenül csak az oltás lehet az oka. Viszont amióta oltattak, tényleg agresszívabbak, türelmetlenebbek vagy annak tűnnek.
2022. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt tapasztaltam, hogy kirekesztőbbek lettek: "ha nem vagy oltva ne gyere, nem szívesen látunk". +Te miért nem oltottad be magad, talán félsz egy kis szuritól(gúnyosan nevet)"

Mintha attól, hogy oltva lett már felsőbbrendűbb lenne, "mert ő nem azért tette, mert fél és retteg, nem hanem azért a nemes célért, hogy engem/másokat megvédjen"!


Próbáltam nem egy barát/családtag viselkedésének irracionális voltára rávilágítani, de ekkor meg előbujt az agresszió belőlük. Nagyon furcsa, és egyáltalán nem egyedi estről van szó, hanem általános jelenség.


Az egyiknek pld. próbáltam elmagyarázni az ivermectinel kapcsolatban, hogy az egyáltalán nem "állat gyógyszer", hanem a humán használatra évtizedek óta használják vírusok ellen, amit érdemes lenne kipróbálni mint hogy egy ismeretlen kísérleti vakcinát adjon be magának.

De nem, mert a TV ben is bemondták, hogy az hatástalan és az állatoknak szánt gyógyszer, ne is vitatkozzak vele!

Hiába mondtam, hogy 1 éve szedem már az ivermectint, ha valamilyen corona vírusos tünetet észleltem magamon, és eddig még mindig hatásos volt (akkor miét oltassak egy kísérleti löttyel?), nem változtam át kacsává és semmi mellékhatása sem volt, ha csak az nem, hogy gyorsan elmúlt a makacs. torokfájásom, vagy a köhögésem. De nem hatottak rá az ész érvek, volt aki elmondott mindennek, a végén már az volt, hogy mintha én megakarnám őt fertőzni, és direkt csinálom.

Szóval nagyon furcsa, sőt szürreális volt, azóta nem is szívesen találkozom ezekkel az ismerőseimmel, mert egyszerűen azt érzem, hogy ezek súlyosan betegek lettek mentálisan, kiszámíthatatlan beteg emberek, akikbe a média mélyen beleverte a fejükbe a rettegést.

2022. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!