Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hetek óta nem múló kiütés...

Hetek óta nem múló kiütés lehet HIV tünete?

Figyelt kérdés
Tesztre már van időpontom de kíváncsi vagyok hogy más esetleg tapasztalt-e ilyet. Nem viszket, nem fáj. Pattanásos bőrbetegségem volt már évekkel ezelőtt amikor még nem voltam kitéve ennek az eshetőségnek. Ez viszont nagyon furcsa helyen van. Fogamzásgátlót szedek, akár ez is okozhatja.

2023. márc. 8. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Férfi vagy nő vagy?
2023. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nő, más tünetem nincs
2023. márc. 8. 14:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, most esett le hogy miért kérdezted :D
2023. márc. 8. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, csak trollkodtam:D Értettem, hogy nő vagy:D

Én nem hinném nagyon ennyi alapján, hogy HIV-es lennél. Lehet fogamzásgátlótól, lehet allergiától, akár még ételallergia, intolerancia. De hogy érted, hogy nagyon furcsa helyen van?

Akár még az óvszertól is keletkezhetett a kiütés, latexallergia miatt.

2023. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Attól biztos nem, ezért kell a teszt. A fenekem felett, ha kicsit lehúzom a nadrágomat akkor látszik.
2023. márc. 8. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!