Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » HIV tünete lehet-e viszketés...

HIV tünete lehet-e viszketés az egész bőrfelületen, illetve apró kiütések kizárólag a homlokon?

Figyelt kérdés
Emellett a testemet is forrónak érzem, de lázam nincs. Másfél hete volt egy bizonytalan kapcsolatom, de ezeket a tüneteket már 5 napja érzem. Úgy tudom ha a kiütés a HIV-re utal, akkor karon vagy végtagokon jelentkezik. Esetleg jelentkezhet csak homlokon is? Kérném, hogy Wikipédiából ne másoljon senki, mert azt már elolvastam. Tudom, hogy a legegyszerűbb, ha elmegyek tesztre, de úgy tudom azzal várnom kell pár hetet az aktus után... Addig is szeretnék tisztábban látni, mert nagyon ideges vagyok emiatt. Az biztos, hogy többet nem fogok védekezés nélkül szexelni senkivel...

2012. jún. 1. 15:40
 1/10 Jubilee ***** válasza:
Olvasd át ezt az oldalt: [link] Nekem ez alapján úgy tűnik, hogy az általad említett panaszok nem HIV fertőzésre utalnak.
2012. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Jubilee ***** válasza:

Még ezt is találtam: [link]

Kívánom, hogy ne legyél HIV ferőzött!!!

2012. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem


Inkább bolhás vagy, vagy tetves.

2012. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
első és második válaszolónak. Az első linkeden azt írja, hogy ezek a tünetek pár nap után is jelentkezhetnek. A második linkeden meg bár felsorol jopár bőrbetegséget, de egyik sem olyan, ami kizárólag a homlokon jelenik meg. Igaz, hogy viszket a testem egésze, de kiütésem csak a homlokomon van.
2012. jún. 1. 15:54
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha 20x megkérdezed, akkor sem tudnak mit mondani erre. Már kiírtad tegnap is, ha jól emlékszem. Te vagy, aki egy ismeretlennel lefeküdt és nem védekezett... Meg is érdemelnéd...
2012. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólótól nagyon nem szép, hogy azt írja, meg is érdemelném... Emberek vagyunk és követünk el hibákat, aminek olykor lehetnek következményei, de hogy rosszindulatból ezt írni, hogy megérdemelném.. nos ez a megjegyzés téged minősít... Hibát követtem el, de tanultam belőle, akár fertőzött lettem, akár nem.
2012. jún. 1. 16:00
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Pedig igaza van az 5-ösnek. Az emberek fizetnek is a hibáikért. Te különösen megérdemelnéd, hogy fizess...
2012. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Jubilee ***** válasza:
Szerintem minél előbb menj el tényleg vérvételre, bár nem tudom, hogy hány hétnek kell eltelnie ahhoz, hogy kimutatható legyen! Esetleg keress egy olyan telefonszámot, ahol orvosok válaszolnak, lehet, hogy ott hamarabb választ kapsz a kérdésedre, mint itt! Esetleg hívd fel őket: [link]
2012. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól mivel lesz jobb, ha még harmincszor kiírod a kérdést? Tegnap is kaptál elég választ, az miért nem felelt meg?

Én elhiszem, hogy aggódsz bakker, de ettől nem lesz jobb.

Majd elmész szépen egy HIV tesztre oszt kész.

2012. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hagyjátok, had írja ki a kérdését, ha ez megnyugtatja.


Először is: A HIV teszt kimutatására várnod kell 8-10 hetet. Ezelőtt ne menj tesztre, mert nem tudják kimutatni.


Másodszor: Ne fogadkozz! Jól ismert jelenség, hogy ha valamit megfogadsz, hogy nem fogod csinálni, a kisördög ott motoszkál, és csakazértis követeli a jussát. Akkor fogadkozz, ha be is tudod tartani azt.


A "bizonytalan kapcsolat" mit jelent?

2012. júl. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!