Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez húgyúti fertőzés lehet...

Ez húgyúti fertőzés lehet vagy más?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 hónapja élünk nemi életet és elvileg közvetlen azóta fájdalmai vannak (erős csípés) minden alkalommal mikor a mosdóba megy. Elmondása szerint ő húgyuti fertőzésre gyanakszik de egyikőnk sem biztos ebben, hiszen ez már folyamatosan 2 hónapja tart. Én fél éve voltam teljesköri urológiai vizsgálaton és ott azt mondták, hogy én teljességgel egészséges vagyok, azóta nem is voltam rajta kívül mással és nem is érzek magamon semmilyen tünetet. Az elmúlt időszakban volt nőgyógyásznál ahol semmi komoly problémát nem talált a nőgyógyász, de egy kúpot írt fel neki és különböző teákat is iszik. Az elmúlt 1-2 hétben nem is éltünk pontosan emiatt semmilyen jellegű nemi életet együtt a fájdalmai miatt, a kúpot másodszorra szedi végig mely 1 hétig minden nap tart, de továbbra sincs semmilyen változás. Jövőhéten próbál egy másik nőgyógyászhoz is időpontot foglalni, és gondolkozok azon, hogy én is elmenjek orvoshoz, nem tudom hogy velem van e a probléma vagy mi az egésznek a pontos oka. Én saját magamon semmilyen tünetet nem érzek, és ő is csak akkor ha WC-re megy kis dolog során, de erős csípést minden alkalommal. Mind a ketten nagyon odafigyelünk a higiéniára szóval azzal sem kellene hogy probléma legyen. Van bármi jellegű ötletetek, javaslatotok, hogy ennek mi lehet az oka, hogyan lehetne megoldani? Vagy egyáltalán mi is lehet ez az egész?

2023. márc. 16. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy furán fog hangzani, de nem lehet, hogy sz*x közben kidörzsölődik? illetve egy csúnya felfázás is okozhatja, amire nem elég a kúp.


Mindenképpen ajánlanám a másik nőgyógyászt, plusz megemlíteni neki, hogy milyen esetben, mikor jelentkezik a probléma.

2023. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Labor vizsgálat kellene. Ott megállapítják, hogy van-e kórokozó a vizeletében.
2023. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nogyogyasz a huvelyet vizsgalja, mig a vizelet nem ott tavozik. Azt kell nezetnie.
2023. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2023. márc. 16. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!