Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rokonnál sokáig ültem a wc-n,...

Rokonnál sokáig ültem a wc-n, kaphattam el fertőzést? Viszket a fenekem picit... 24/n

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem egy rokonnál nagywc-re, picit nehezen jött a dolog, sokáig ültem rajta és sajnos a csobbanáskor 3x is visszacsapott a fenekemre a víz a wc-ből. Ma úgy keltem hogy picit viszket a popsim alatti rész és a visszacsapodo víz miatt is lehet gond?

2023. ápr. 8. 14:01
 1/3 A kérdező kommentje:
*csobbanásokkor
2023. ápr. 8. 14:06
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos előfordulhat a bakteriális fertőzés, mindenképp használj antibakteriális szappant naponta többször is, mert ha esetleg tovább terjed a fertőzés, és ún. pilonidalis cysta, vagy periproctalis tályog alakul ki, az azonnali műtét. Az érintett területnek ugyanis nagyon bő vér- és nyirokkeringése van, így könnyen terjedhetnek a baktériumok. Jobbulást!
2023. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ajj ez ijesztő... :/ De köszi!
2023. ápr. 8. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!