Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért fáj a mellkasom a...

Miért fáj a mellkasom a szegycsontomnál?

Figyelt kérdés

1-1,5 hete meg voltam fázva és hurutos köhögésem is volt, ami szerencsére már szépen múlik. Szombaton arra lettem figyelmes, hogy nagyon fájt a mellkasom köhögés kor illetve mély lélegzetvételkor. Másnapra elmúlt, viszont köhögéskor megint előjött, és azóta fájdalmas (de kibírható) érzést érzek mély levegőnél meg köhögésnél. Vasárnap azaz tegnap viszont ha felkeltek az ágyból akkor is így éreztem, hogy bele-bele szúrkál, de máskor egyébként nem ha pl nem figyelek rá. Mitől lehet? Túl sokat köhöghettem és attól megerőltettem? Vagy valami más betegség lehet? El fog múlni? Volt már ilyen valakinek? Egyébként semmi más tünet nincs, jól érzem magam.

25/L



2023. ápr. 11. 16:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem vasárnap bocsánat, tegnap hétfőn :)
2023. ápr. 11. 16:47
 2/2 anonim ***** válasza:
Februárba belázasodtam, nekem is hurutos köhögés stb. Nálam is ez volt, bár nem köhögtem azért olyan rengeteget. Én kb. egy jó két-három hétig éreztem még a láz után is. Szóval neked is a betegségtől lehet, de hogy ezt a köhögés váltja ki vagy valami más, az jó kérdés. De ne aggódj, majd elmúlik.
2023. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!