Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap borzasztóan hányingerem volt, többször hánytam is napközben, pedig semmi olyat nem ettem, ami indokolta volna. Hányás közben rázott a hideg, valamint hidegverejtékeztem, 37.5-ös hőemelkedésem volt. Most meg hasmenésem van, pedig azt hittem, hogy mára jól lettem. Egészen addig így is volt, amíg nem vacsoráztam. Vacsora után elkezdtem görcsölni/puffadni majd jött a hasmenés. Hőemelkedés, hidegrázás nincs.

Szerintetek mi bajom van?



2023. ápr. 18. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap hívd fel a hazi orvosod! Lehet csak gyomorrontás,de lehet mas is!
2023. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen vírus is terjed most sok helyen, lehet elkaptad.
2023. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Házi orvos. Lehet csak gyomor rontás vagy elkaptál valamit. Mindenképp hívd fel az orvost. Ő majd tudja mit írjon fel. Addig is kamilla teát javasolnék.
2023. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Holnap felhívom a háziorvosom.
2023. ápr. 18. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy #2 írja, igen valószínű az emésztőrendszert érintő vírusfertőzés. Szigorú diéta kell, cukor nélküli fekete tea, széntabletta és (ha van) 1 szem Bolus adstringens.
2023. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy vagy kérdező?


Mi lett a diagnózis, kezelés? Nekem is ilyesmim van most.

2023. ápr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 hálistennek már semmi bajom. Másnap felhívtam a háziorvost, de minden bajom elmúlt akkorra, úgyhogy antibiotikumot nem akart felírni, na meg amúgy sem akartam volna szedni, úgy hogy már teljesen jól voltam.

Jobbulást!! Hamar átmegy rajtad is biztos.

2023. ápr. 21. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!