Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha eddig nem vettem fel a...

Ha eddig nem vettem fel a Covid elleni oltást, akkor ezen túl már nem szükséges felvennem?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 29. 12:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én4 Astrat kaptam-utazás miatt voltam kénytelen ennyit beadatni-,se előtte,se utána nem voltam soha beteges!A covidot én is elkaptam a4oltás után,de csak annyi v,h2hétig taknyos voltam.Ugyanúgy jártam dolgozni,csak maszkban,mert ugyanolyan hiperaktiv voltam,mint mindig világ életemben,pedig idén leszek54éves!Rendszeresen járok orvosi vizsgálatokra,és azok is ezt igazolták,h makk egészséges vagyok,sőt,a kardiologián lecsesztek,h ilyen egészséges szívvel mi a fszt keresek ott?:/Bár nem vagyok orvos,szerintem az életmód mellett a genetikán is sok múlik!
2023. máj. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nagyobbik fiam és menyem oltatlan, ők nem voltak kovidosak, kisebbik 3-szor oltott, 5 már kétszer is volt és legyengült az immunrendszere, ízlelési gondjai vannak több, mint 1 éve.
2023. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
En a majdnem 3 ev alatt most lettem covidos. Nem vagyok oltva sem. Pont 1 hete vagyok beteg, 2 napig voltam lazas, 3 napig fajt a torkom, meg az elejetol kezdve taknyos vagyok. Ezen kivul teljesen jol vagyok, nem ”haldoklom” ahogy a 3-as valaszolo irta, hogy intenziven fekszenek az oltatlanok stb..
2023. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 VikATanacsTalan ***** válasza:
63%

Jézusom, mi van itt...


1. A COVID-19 betegséget jó okkal nyilvánította a WHO világjárványnak. Magyarországon több, mint 40.000 halálos áldozata lett azóta. Ezt tagadni nagyon súlyos ostobaság.


2. Vannak ezek az mRNS elven működő oltások, aminek a kifejlesztésért mindenféle díjat kapott a (most nem jut eszembe hogy hívják) nevű biológus. Ezzel az oltással az a fő gond, hogy eredetileg orvosok fejlesztették ki, aztán úgy döntöttek, hogy nem kéne használni, mert túl veszélyes. Aztán találtak egy biológust, aki befejezte a munkát, és a nevét adta hozzá (amire most nem emlékszem :).


3. Ismerőseim ismerősei körében oltás után lett agyvérzés, nagyon súlyos autoimmun betegség (26 éves nő, ki-be járt a kórházba magas lázzal, mire szerencséjére találkozott egy olyan orvossal, aki tudta diagnosztizálni).


"Itt senki nem tud jó vagy rossz döntést hozni." De, lehetett próbálkozni a kínai, hagyományos oltással. Lehet, hogy csak 80%-os védettséget biztosít a vírus ellen, viszont nem lesz tőle súlyos beteg senki.


4. Vannak olyan oltások is, amiknek a működési elvét nem ismerem. Vagy hasznosak, vagy nem.


#23 Az, hogy neked mik a tapasztalataid, finoman szólva édeskevés ahhoz, hogy több ezer emberre vonatkoztatva általános következtetést vonjál le belőle.

2023. máj. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#24: nem altalanos kovetkeztetest vontam le. Ki mondott neked ilyet?

Viszont az, hogy van olyan ismerosom aki mar az x.-ik oltast adatja be maganak, 4x volt covidos, es mind a 4x korhazban kotott ki… tobbek kozt RENGETEG oltatlan ismerosom van, aki csak egy kis nathaval meguszta. Ellenben az oltott ismeroseim mind hetekig betegek es lazasok voltak. Lehet barmit mondani nekem, mindenkinek megvan errol a velemenye. Aki akarja, beoltatja maga. Aki nem, az nem.

2023. máj. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Es ebbol semmilyen altalanositast nem vontam le ebbol, csak egyszeruen latom amit latok.

Fel lehet venni x oltast, de en a kornyezetemben azt latom, hogy az oltottak mind napokig agyban/korhazban fekudtel. Az oltatlanok par napnyi nathaval megusztak.

#25-23 voltam.

2023. máj. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!