Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehetek hisztamin intoler...

Hogy lehetek hisztamin intoleranciás, ha nincsenek túneteim?

Figyelt kérdés

Glutént akartam nézetni, de mellé hisztamint is néztek. 6.3 lett az érték. Nem szoktam puffadni, nem fáj a hasam. Évek óta van hüvelygyulladásom, meg száraz a bőröm. Egyszer annyira begörcsöltem hogy mentő vitt el, dd ez rlegyszet fordult elő 3 évvel ezelőtt.

Tojás intolerancia is kijött, pedig attól se szokott lenni semmi bajom...



2023. máj. 6. 18:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Úristen, bocsánat a helyesírásért! Siettem, most olvastam vissza. Remélem így is érthető. 😅😅
2023. máj. 6. 18:56
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt a kommentet találtam, ez igaz? Sajnos én sem ettem a vérvétel elött csak ittam egy zöldteát mézzel.


"Tehát: a DAO talán az egyetlen vizsgálat,,amit nem szabad éhgyomorra,,előtte enni kell, mivel az enzim étkezés hatására aktiválódik. Plusz hisztaminszint nélkül semmi értelme,,mert a kettő együtt értelmezhető. Alacsony DAO és 9 feletti hisztaminszint hisztamin intoleranciát feltételez. De hiába alacsony a DAO, ha mellette a hisztaminszint is alacsony, az általában SIBO. Tehát ez az eredményed most semmire se jó. Nem tudom ételintoleranciánál hányas panelt nézettél, de 200 vagy a 220-as FOODTESZT a leginformatívabb, a tüneteid ételintoleranciára utalnak, biztosan van több is, amiről még nem tudsz. Természetesen lehet az ételintolerancia mellett hisztamin intolerancia is, de ezt most nem tudtuk meg."

2023. máj. 6. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!