Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez valami allergia lehetett,...

Ez valami allergia lehetett, vagy gyulladás? (kép lent)

Figyelt kérdés

3 éve volt ilyen az egész testem, kb. 2 hónapig, aztán teherbeestem és azzal el is múlt. Igaz, akkor költözködtünk is, és a fogam is fájt, szóval több minden szóba jöhet. Nagyon viszketett, olyan volt, mint sok szúnyogcsípés. Csak háziorvosnál voltam, aki adott kálciuminjekciót és elküldött bőrgyógyászhoz, de oda már nem mentem, mert elmúlt.


Most viszont úgy néz ki, hogy pikkelysömör jött ki a térdemen, lábszáramon, kb. 1,5 hónapja. Viszket, néha lemezesen hámlik. Még soha nem volt ilyenem. Jövőhéten megyek bőrgyógyászhoz.


Lehet összefüggés ez, és a 3 évvel ezelőtti tünet között? (A fogaim már rendben vannak!)


2010. okt. 10. 08:02
 1/1 A kérdező kommentje:
2010. okt. 10. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!