Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyirokcsomó megnagyobbodás...

Hyron kérdése:

Nyirokcsomó megnagyobbodás nyakon jobb oldalt mandibula szöglet alatt 1 darab 1 cm. Szerintetek vissza fog húzodni?

Figyelt kérdés
Elöző hét pénteken vettem észre, hogy van egy ilyen kis csomó nem látható és fájdalmatlan csak tappintható. Előtte lévő nap borotválkoztam este és ugye péntek reggel találtam meg. Nagyon megijedtem tőle, hogy bármi rossz voltam vele házi orvosnál azt mondta ez egy borsonyi majd elmúlik, ne foglalkozzak vele, majd visszamegy. 2 nappal rá elmentem egy magán fül orr gégészhez aki szintén végig nézett megtapogatta és azt mondta, hogy ez semmi bármitől beindulhatnak ezek majd elmúlik de hozzá tette lehet nem húzodik vissza akkor se kell megijedni. Mondta ha még 2-3 hét múlva is ott lesz és nagyon félek tőle nézessem meg egy nyaki ultrahangon de mivel nincs tünetem és fájdalmatlan ezért szerinte ez csak reaktiv.

#nyak #nyirokcsomó #Fajdalmatlan
2023. máj. 11. 06:22
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Van ilyen, a fej folyamatosan ki van téve mindenféle kórokozónak, a nyirokcsomók szerepe meg pont az, hogy ezeket megállítsa és ne jusson beljebb a szervezetben. Pár hét is lehet mire visszahúzódik. Rossz fog nincs, esetleg bölcsességfog? Volt nemrég fogászati kezelés?
2023. máj. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem voltam fogaszaton mostansag,bolcsesseg fog lehet no meg nem szokott fajni utoljara 2 eve voltam vele fogorvosnal mert akkor fajt, de megvan mindegyik bolcsesseg fogam, azt nem tudom, hogy ki is jottek-e.
2023. máj. 11. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!