Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Merrefelé gyakrabban náthásak...

Merrefelé gyakrabban náthásak az emberek, városban, vagy falun?

Figyelt kérdés
A nátha mellé értem, hogy torokgyulladás, influenza stb betegségeket is.

2023. máj. 23. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem városban, mert ott több az ember.
2023. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:

Hadd meséljek valamit, kérdező. Majdnem napra pontosan 40 éve történt, hogy a vidéken élő apósommal a -megismerkedésünk örömére kiültünk a verandára egy-egy láda sör társaságában. Ugye, ha üvegből iszik az ember, felfelé kell néznie, ürükőben van. Én is így tettem, és elámultam. Millió csillagot láttam az égen! Kb mint 60 éve, gyerekkoromban. Érted? Már 40 éve akkora volt a szmog a megyeszékhelyen, hogy korlátozottan látszott csak az égbolt. Azóta kb 100x annyi autó és busz mászkál.

Légúti betegségek esetében pedig qurvára nem mindegy, milyen levegőt szív be az ember 0-24.

2023. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!