Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltattad magad covid ellen...

Oltattad magad covid ellen ebben az évben?

Figyelt kérdés

Melyik variáns ellen "jó" vakcinával?

:D



2023. jún. 6. 16:10
A kérdező szavazást indított:
igen, idén is oltattam magam covid ellen
ebben az évben nem, de a járvány alatt oltattam magam covid ellen (legalább egyszer, vagy többször)
nem oltattam magam covid ellen sem idén, sem tavaly, sem azelőtt ... SOHA
54 szavazat
 1/10 MDaniel98 ***** válasza:
25%
Jaj, ugyanmár én sem akartam beoltani magamat, csak folyamatosan basztatott vele a szűkebb környezetem, de ki fogja az elitet kényelemben tartani és megvásárolni a termékeiket, ha mindenkit kiírtanak aki erre képes? Mert ha afrikaiak életben is maradnak, az nem valami nagy vásárlóerő. Akik meg itt maradnak azok jellemzően vagy fiatalok vagy képzetlenek lesznek, tehát nem megy velük sokra senki sem.
2023. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem,de nem is fogom.
2023. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MDaniel98 ***** válasza:
57%
Egyébként meg az oltási kampány eléggé lecsengett, ha vártam volna még 3 hónapot vszeg engem sem oltanak be, mivel utána megszűnt a védettségi igazolvány is.
2023. jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az csak nekem ellentmondás, hogy már kitudja hány variánsa jött létre a koronavírusnak, de még mindig ugyanazzal a vakcinával oltanak?
2023. jún. 6. 17:59
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

5.

Csak neked. Nem ugyanazzal oltanak.

2023. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
1,elég egy minimális mérnöki réteg az elitnek.A többiek mind hasztalan zabálók.És lássuk be,igazuk van.Nézd meg Magyarországot,elkorcsosulás van.Ugyanez lesz fejlettnyugaton is.Csak ott még homoszexuálisokkal is fel lesz pörgetve a népirtás.Usa,Eu nem kell.A kínaiak állítanak elő mindent.A fehér redneck teljesen felesleges és veszélyes,ezért irtanak minket.Ide is érkezik a sok indiai,kínai,a fidesz lakosságcserét hajt végre!
2023. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy ugyanazzal a méreggel oltanak,csak az agyatlanok hisznek még a kamuvidben...de nekik mindegy is,kiirtandó réteg.
2023. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MDaniel98 ***** válasza:
6# Aha, és azt majd a nyugati elit elnézi majd, hogy Kína gazdasági ereje megmarad (mert a Kínaiakat is leoltották, de őket nyilvánvalóan nem méreggel, ugye), de az övé meg összeesik. Azt nem veszik a "mindmeghalunk" konteósok, hogy a legnagyobb cégeknek, bankoknak az az érdeke, hogy sokan legyünk akik hitelképesek vagyunk és eltartjuk őket, illetve megvesszük a cuccainkat.Az Apple, az Amazon meg JP Morgan pedig nem fogja hagyni hogy a profitja kevesebb legyen. De ismerek én olyat is aki meg van győződve arról, hogy ki fognak írtani minket az oltással, de azért beoltatta magát, mert akkor nem tudta volna leváltani a magyar munkahelyét osztrákra...
2023. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
1 # A fogyasztás termelés növelése a cél ? Akkor miert állitottak le 2 évig mindent ? Bedőltek a gyárak cégek ellátási láncolatok megszűntek munkahelyek milliói a földön . Az nem adó stb bevétel kiesés ? Minél kevesebb a létszámunk minel ostobábbak vagyunk annál könnyebb olcsóbb problémamentesebb a leigázás . Az injekciózast a beteg időseket célozta meg főként ,akik meghaltak azokon milliárdokat takaritottak a meg a nyugdíj segély kifizetessel intézmény üzemelés költsegeken . Akik betegek lettek folyamatosan szerekért kezelesékre hordják a vagyonokat , pont azokhoz akik megmérgezték őket . Káosz inflació okozta spekuláció a kormányoknak adott uzsorahitel behozza a fejesek befektetesét . 3 éve multicégek nagytőkesek meg 10-20 szorozták a vagyonukat , a népek lecsórisodtak. Ez mind a véletlen műve mert a földön a jó nyer a korrektseg a béke az úr . Nincs vége a bajnak, mert klímavédelem okán fognak új terrort lezárást káoszokat fognak okozni . Arab afrikai ázsiai térségben mennyi bért keresnek ? Naív es tájekozatlan vagy a helyzet te nem tudással rendelkezel hanem szerinted ez van önnyugtató tartalmatlan véleménnyel .
2023. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MDaniel98 ***** válasza:
9# Elárulom neked, hogy 2020-2023 között a világ által megtermelt GDP nőtt, a munkanélküliség a nyugati világban pedig kb. ugyanakkora mint a járvány elött volt.
2023. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!