Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha kaptál oltást covid ellen,...

Ha kaptál oltást covid ellen, akkor miért oltattad be magad?

Figyelt kérdés

2021. nov. 30. 10:27
A kérdező szavazást indított:
Így érzem magam biztonságban, félek hogy elkapom a covidot és tartok a szövődményektől.
A korlátozások miatt. Pl. kötelező volt a munkahelyem / feltétele volt a tanulásnak / utazni szeretnék, stb.
Nem oltattam be magam és nem is szeretném.
45 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
én csak a nyaralás miatt vettem fel az oltást.
2021. nov. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Végre egy őszinte válasz és nem a #vigyazzunk egymasra# agymenes ami mint kiderült már abszolút logikátlan 😋
2021. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Azért, mert így tudtam menni nyaralni oda, ahova terveztem.
2021. nov. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
kierőszakolta a munkahely
2021. nov. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Sokat utazok, és gyakorlatilag elengedhetetlen volt, hogyha nem szeretnék állandóan teszteket csináltatni és karanténban lenni, valamint így már nem fog rajtam a "csak védelmivel!" lévő szigorítás, ami sok helyet érintett.
2021. nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
69%

Nem a covidtól félek, hanem a magyar kórházak állapotától. Ha oda bekerülsz némi túlzással neked annyi.

Előttem már 4 millió embert beoltottak, ők túlélték, úgyhogy a szuritól nem kellett félnem.

2021. nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Úgy voltam a vakcinaoltással, mint az autóm szervizével. Bajmegelőzés céljából 15 ezer kilométerenként viszem szemlére. Az oltásnál hittem a virológusoknak, ráadásul ingyenes.
2021. nov. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Munkahelyi zsarolás miatt...
2021. nov. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%

Párom ápoló és volt szerencséje a korábbi hullámok során covidos osztályon dolgozni. Minden nap mesélte, hogy egyfolytában hozza nekik a mentő a szörnyű állapotban lévő covidos betegeket, köztük bizony egészséges fiatalokat is.

Én pedig fogorvosként különösen ki vagyok téve fertőző betegségeknek, mivel az a munkám, hogy forog a beteg szájában a turbina, ami a beteg nyálát és vérét szórja szét a levegőben. Ráadásul mivel sok emberrel találkozom, így szerencsétlen esetben akár meg is fertőzhetek sok beteget. Nem is volt kérdés, hogy első adandó alkalommal elmenjek az oltásért!


Én türelmes vagyok azokkal, akiknek nincs egészségügyi végzettségük és a párjuk nem covidosok életéért küzd napi szinten, ezért internetes olvasmányaik alapján hülyeségeket hisznek. Csak azért feltűnhetne nekik, hogy valamilyen varázslatos módon velük szemben áll a globális természettudományos elit és orvostársadalom kb. 99,99%-a!

2021. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Neked nem tűnt még fel hogy természettudományos elit és orvostársadalom nem ért egyet a covid kérdésben! Teljesen irreális, tudományosan megalapozatlan dolgokat állítanak sokszor, a tudomány nevében. Csak egy kicsit informálódni kellene a propaganda helyett...
2021. nov. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!