Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Mentális egészség:

2 éve nem beszélek szinte senkivel, az előtt sem sokszor beszéltem. Súlyos depressziós és szorongós vagyok.


Testi egészség:

Elvileg nincs bajom, legutóbb 2-3 éve voltam orvosnál.


Egyre gyengébbnek érzem magam. Mintha súlyos mértékben pusztulna a testem, holott semmilyen káros dologgal nem élek. Mire utalhat?



2023. jún. 11. 01:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A társaságtól félsz, vagy például más embert sincs erőd felhívni?

Nincs alvásproblémád, nem vagy kimerülve?

Iszol elegendő folyadékot (vizet) napközben?

2023. jún. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A környezetedben kinek áll érdekébe, hogy te ne kommuniklj kifelé és totálisan el legyél lehetetlenítve, és gyengítve? Ha megtaláltad, onnantól kezd el a kutakodást. Innentől indulj.
2023. jún. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sportoljál rendszeressen és szedjél Ginzeng tablettát! A Ginzeg erősiti az egész testedet! Jó immunerösitőszer is!
2023. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1 - Mindkettő. Félek a társaságoktól is, de nincs erőm felhívni más embereket sem. Szerintem nem, azzal nincs problémám. Igen, a 3-4 liter víz naponta megvan egyenlően elosztva.

2-3 - Köszönöm a választ!

2023. jún. 12. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!