Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ellehet kapni a HIV vírust...

Ellehet kapni a HIV vírust úgy, ha egymás után isznak valakik?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
nem.
2010. okt. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, a hiv nem terjed nyállal.
2010. okt. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te nem a 16 éves hiv-es lány vagy, aki 17 oldalnyi választ kapott eddig?
2010. okt. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem,én egy f@sz vagyok aki adott vmi hót idegennek sört deakon
2010. okt. 12. 21:37
 5/6 bakter021 válasza:
A HIV testnedvekkel, így nyállal is terjedhet, feltéve, hogy több liternyi mennyiségről beszélünk :)
2010. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Amit írsz az nem rizikós, viszont sok más betegséget el lehet kapni akár igy is, a jövőben kerüld az ilyesmit. Szerintem HIV-re kicsi az esély, ha nem volt szájsebed, fertőzésed, akkor közel nulla. Nem kell izgulnod. Mindenki a HIV-et emlegeti. Az "csak" a legdurvább betegség, de amelett létezik még egy pár egyéb probléma!


Ha van konkrét bőrtüneted, szájüregben esetleg valami ami eddig nem volt, pár héten belül STD centrumba (nemi beteg) kenettel gyorsabb eredményt tudnak mondani, mint vérvételes teszttel, aminek több hónap az ablaka. Esetleg sájsebészet ide vágó részlegén, igaz az nem anonym.

Felesleges izgulni, de ha van valami problémád akkor meg nem kell húzni az időt, mert a legtöbb fertőzés tünetmentes eleinte.

2010. okt. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!