Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lassan két hetes gyulladt...

Lassan két hetes gyulladt orrpiercing miatt fájhat a szemem körül?

Figyelt kérdés

Nem sebes, nem vérzik, mára kicsit gyulladt lett és fáj az egész környéke azon az oldalon, az arcüregem és a szemem körül is. Kezeltem minden nap, folyamatosan fertőtlenítettem, tegnap viszont nem sikerült tisztán tartani, lehet emiatt gyulladt be.


Jobb oldalon van a karika és azon az oldalon fáj az arcüregem. A szemem is fáj, mintha melegebb is lenne az az oldal. Emiatt lehet? Mi a megoldás?


Írok a piercernek, de amíg válaszol jó lenne valami megoldás, hogy ne legyen rosszabb.



2023. júl. 6. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Siman lehet. Latszolag is gyulladt? Piros? Genny?
2023. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egy nagyon kicsit piros a pc körüli rész, de nem sebes és nem is vérzik, csak nemrég jött belőle egy nagyon kevés genny szerű nedv. Megtisztítottam/fertőtlenítettem kb 40 perce és azóta semmi nem jött belőle. Most pislogás közben is érzem hogy fáj a szemem, nem kellemes nyitva tartani. Ugyanazt a fájdalmat érzem, amit a pc körül is, de egyáltalán nincs durván feldagadva, csak ha nagyon nézem, akkor látok minimális eltérést.


Elég, ha beveszek fájdalomcsillapítót/gyulladáscsökkentőt vagy erre valami speciális dolog kell? Gondolom, ha fertőzés lehet a probléma, akkor valami antibiotikum sem ártana. Ha ilyen minimálisan gyulladt remélem lemegy magától is. Csak a szemem azért nem játék, ezért gondoltam, hogy minél hamarabb jó lenne tudni a probléma okát.

2023. júl. 6. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én felhívnám a piercernek, mert ez nem hangzik túl jól… nincs otthon betadine-od? Azzal mindenképp bekenném addig is..
2023. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!