Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltatlanok hogy érzik...

Az oltatlanok hogy érzik magukat a Covid vége óta?

Figyelt kérdés
Van esetleg valami változás?

2023. júl. 13. 09:37
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%

Értelmezhetetlen a kérdés...

Mit kellene éreznem, miféle változást?

2023. szept. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%
50: 2-5. Tippelgettek. A dohányzásban is (ugye köztudottan ártalmas) van aki 40 évesen tüdőrákot kap, van aki 85 évesen vígan pöfékel.
2023. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%

51 gondolom valamiféle megkönnyebbülést, hogy helyesen cselekedtél.


Én pl. tartottam az oltástól is meg a covidtól is.

Nekem az volt a megkönnyebbülés, amikor eljött az igazság órája (mikor már nem volt covid, megkaptam, és tele volt a gatya), de 2 nap után már rendben voltam, és még a vérnyomásom is javult a pihenéstől. 20 évesen az influenza jobban megviselt.


Közben azért eszembe jutott az is, aki nem volt ilyen szerencsés.

2023. szept. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 MDaniel98 ***** válasza:
95%
Magyarországon idén még többlethalálozás se volt eddig (ahogy más Kelet-Európai országban se), az egész Eu-ban pedig 2.5%-kal magasabb a vártnál. Azért ez eddig elég kevés.
2023. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
100%

Ja ilyesmi nem.

Tudtam az elejétől (szinte) hogy jó döntés. Ennek főként 2 oka volt:


A rengeteg hazugság, fejetlenség, és félreinformálás a covid körül, ami nagyon gyanús kellett volna hogy legyen bárki számára. Plusz a vakcinagyártók eszméletlen profitja.


A másik pedig hogy megbíztam és megbízok az immunrendszeremben (nem vakmerőség, hanem okom van rá - táplálkozás, életmód...).


Valószínűleg egyszer átment rajtam: kb. 2 hétre elvesztettem a szaglásom és ízlésem, semmilyen más tünetem nem volt.


A megkönnyebbülés része talán annyi, hogy az elmúlt 3 év hisztériájának köszönhetően úgy látom hogy egyre több ember kezd kicsit ébredezni, mert már annyira szembeötlő és nyilvánvaló volt a sok hazugság és propaganda, hogy végre talán kezdenek szkeptikusabbá válni, megkérdőjelezni dolgokat (nem csak oltással kapcsolatban).

Ezt mindenképpen pozitívnak tartom. Azt viszont nem aki a másik szélsőségbe billen át és mindent elhisz - ott is ugyanúgy szükség lenne szkepticizmusra. Sajnos van ilyen ismerősöm, minden idiótikus elméletnek, félelemkeltésnek bedől.

2023. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!