Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lett a 1,5-2 méteres...

Mi lett a 1,5-2 méteres távolságtartással? Kb. másfél éve sehol nem kérik. Vége lenne a járványnak...?

Figyelt kérdés
A kasszánál is szinte az ember nyakába lihegnek (ha maszkban is), bár ilyen volt az elején is. Mit gondolsz erről?

2022. jan. 22. 20:59
A kérdező szavazást indított:
Engem is zavar
Nem érdekel / Nem hiszek benne / Nem vagyok fertőző / stb.
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Engem ez Covidtól függetlenül is baromira idegesít. Főleg a nyomorék nyuggerek szokták ezt, mert azt gondolja, hamarab végez, ha a nyakszirtemre liheg.


1x-1x volt már, hogy hátrafordultam, és megkérdeztem: tudok segíteni? Mert már a nyakamba liheg éppen.


Szerintem ez alap IQ kérdése nem a Covidé.

2022. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Humor Herold ***** válasza:
65%

Mert minden csoda 3 napig tart...most telt le a 3 nap.Az emberek már megunták ezt az egészet.Utálják hogy korlátozzák a szabadságjogaikat. És alapból az ember egy önző lény, az első a saját maga boldogsága és helyzete, minden mást lesz.r! Látszik hogy képtelen hosszú távon betartani a hozott intézkedéseket, szabályokat a köz érdekében.Csak kötelezően, muszájból csinálja...és csak azokat amiért ellenkező esetben büntetést kapna.

Hogy miért liheg a nyakadba a pénztárnál? Mert neki úgy jó...és ne akard neki megmondani hogy lihegjen,meg hol :)

2022. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

2-es

Amiket írtál, van pár dolog ami az ellenkezője annak!

Az ember nem sz*r le minden mást önmagán kívűl ilyen is van és vannak olyanok is, hogy önzetlenek! Többi dolgot amit írtál, van úgy aki nem olyan és nem úgy csinálja! Persze, olyan is van amiket írtál!

2022. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Esetemben volt olyan, hogy a pénztáros és én is rászóltunk a nyanyára- obi- nem tudtam hogy helyezkedni, hogy annyira ne másszon a személyes terembe, ami még pre-covid előtt is bunkóság volt. Vicc nélkül: előrébb álltam, kiléptem oldalra, a kocsi mellé álltam…a cérna ott szakadt el, amikor kettőnk közé tettem a bevásárlókocsit és 2 másodperc múlva a nyanya ott állt mellettem 10 centire, konkrétan a kabátja hozzám ért… rászóltam és fel volt háborodva, pénztáros is rászólt…. És amikor ellenőrizni mertem, hogy kizsebelt-e még jobban felháborodott…. Mint valami szaros amerikai filmben


Pár hete aldi kb ugyanez, a nyanya nyálát és leheletét éreztem a nyakamon, de ott a kocsit kettőnk közé tolás megoldotta… mikor fertőtlenítővel áttöröltem a nyakam úgy nézett rám, mint aki meg akar ölni….de b+, valami idegen nyanya nyálcseppjei voltak a nyakamon (maszk volt rajta, csak akkora hézag volt a szájánál, hogy kb mintha rajta se lett volna.

2022. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Engem vírus nélkül is zavar, ha idegenek vannak az intim szférámban, ráadásul eléggé nagy az intim szférám.
2022. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan közel áll meg valaki, akkor zavar, de szerintem a többség túloz. Szerintem teljesen felesleges ez a 1,5 méteres bohóckodás. Ha 3 oltás és a maszk nem képes valakit megvédeni, akkor az már nem a társadalom hibája.
2022. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2022. jan. 24. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!