Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az 500g-os C-vitamint öszze...

Az 500g-os C-vitamint öszze kell rágni,vagy magától feloldódik a szervezetben? Illetve folyamatosan kell szedni,vagy elég csak hetente néhányszor?

Figyelt kérdés

2023. aug. 12. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez a terméktol függ.

A ragotablettat értelemszerűen meg kell rágni, a kapszulasat meg lenyelni folyadekkal.


Őszi-téli időszakban talán jobb majdnem minden nap szedni, nyáron elég lehet párszor.

2023. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Azért majd ne csodákozz, ha belemar a beledbe.

Elég jó erős sav, ebben a tekintetben.

Tartósan nem is lehet tolerálni ilyen mennyiséget szerintem, de nem is érdemes. Nincs annyi haszna, ha van egyáltalán.

2023. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kelleni nem kell, csak ajánlott, szerintem rá van írva a csomagolására, hogy naponta egyet. #2 Érdekes módon orvosok is javasolnak néha még ezret is...
2023. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
22%

Attól függ, milyen orvos, de ezt kár vitatni.

Ember beveszi, belehasít a belébe.

Belehasít másnap is.

Mi több, már a szájában is érzi a nyálban kiválasztódó savat.

De azért nem áll le vele, hátha kimarja a belét is?

Gusztus kérdése...

2023. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sosem éreztem ilyesmit, neked pedig lassan oldódót (retard) javaslok.
2023. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%
5. Köszi, de ne nézz ennyire hülyének...
2023. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 Eddig nem néztelek...
2023. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

7. Próbáld elengedni ezt a dolgot, az oldal szabályzata alapvetően nem támogatja a másik válaszolónak való kéretlen tanácsadást.

Ha meg úgy gondolod, hogy nekem valami újat mondtál, azt úgy tekintem, hogy ennyire butának tekintesz, ami kicsit sértő.

Egyelőre én csak megosztottam némi tapasztalatot, ami valakinek lehet hasznos, valakinek lehet trollkodási alap. De utóbbi nem egy jó irány.

2023. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor elnézésedet kérem, ha sértőnek találtad, mindenesetre elég lett volna szerintem annyi is, hogy tudom mi az a retard.
2023. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
500 g nagyon durva mennyiség, a veséd is leállhat tőle!! Ennek az ezredrésze elég napi adagnak.
2023. aug. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!