Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vermox utáni enyhe/ritka...

Vermox utáni enyhe/ritka viszketés. Folyanatos újrafertőződés vagy normális?

Figyelt kérdés
Sajnos elkaptam egy cérnagiliszta fertőzést, amire az orvosom Vermox-kúrát írt fel. Ezt beszedtem, azonban műkörmöm volt, ezt csak a második doboz után tudtam leszedetni, mostmár rövid, mindig tiszta. Ruhát, fehérneműt és ágyneműt mindig fertőtlenítve , forró hőfokon mostam, reggel-este alapos zuhany, fertőtlenítés. Egy hete szedtem be egy harmadik dobozt, az orvoson javaslatára, mivel még mindig jelentkezett a végbéltáji viszketés. Azóta még mindig jelentkezik az enyhe viszketés pár másodpercre. Ez újrafertőződés lehet, vagy normális? Még van egy adag gyógyszerem, ezt pár nap múlva fogom ismételten beszedni. Van bármilyen tanácsoztok, hogy végre megszabadulhassak ettől a szörnyű fertőződéstől?:(
2023. aug. 15. 18:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!