Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bélgyulladás kinek milyen...

Bélgyulladás kinek milyen tüneteket okozott?

Figyelt kérdés
Nagyon faj a belem hasam alatt 2helyen. Egyik a bal bordaiv alatt egy ponton masik helyen meg a jobb bordaiv alatt. Egyből elmentem haziorvohoz nagylabor negativ. Antibiltikum kura utan vagyok. Gastroenterologushoz 3iksra van időpontom. Akinek bélgxulladása van fajdalom kivul milyen tütene van? Es mi segitett? Szeklet napi 1van higabb de hasmenes nincs. Viszont ez fajdalom elviselhetetlen.

2023. aug. 16. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyukám 1 hétig volt kórházban. Infúzióban kapott antibiotikumot.
2023. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer volt nekem, Antibiotikumot kaptam rá, attól meg is gyógyultan. Azóta se jött vissza 3 év elteltével.
2023. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedved 2es antibiltkum nevere emlekszel? Milyen tueneteid voltak? Nekem normixot irtak.
2023. aug. 17. 01:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem a gyógyszer nevére sajnos már! A tünet pedig, görcsös fájdalom volt az egész hasban és ment a hasam is.
2023. aug. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta javult az állapot?
nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!