Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van egy nagy herpesz az...

Van egy nagy herpesz az orromon. (? )

Figyelt kérdés
Tehát van egy nagy herpesz az orromon, és vettem rá kenőcsöt is, hétfőn meg veszek rá gyógyszert, hány nap mire elmúlik? nagyon idegesítő, suliba is alig merek így elmenni...csütörtökön kezdett kijönni rajta. Nem is tudom h eltakarni :(
2010. okt. 16. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Vá! Három éve a férjemmel ementem egy kamionos útra. Hallod az orromon akkora herpesz kerekedett én még olyat nem is láttam. Volt nállam folyékony púder azzal kenegettem és jól el is fedte, és sokkal hamarabb leszáradt. Aki meg cikiz téged emiatt az elég bunkó.
2010. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van folyékony alapozóm, ah suliba megyek, szerintem lekenem azzal, bár élek h attól kevésbé gyógyul, meg ugye már varas :(
2010. okt. 16. 15:16
 3/3 A kérdező kommentje:

félek*


Nálam ez már nem először jött ki, volt már mikor a strandon a víz miatt, de leginkább megfzás.

2010. okt. 16. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!