Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek párommal,ha elkapja...

Mit tegyek párommal,ha elkapja a lěgcsőgyulladás miatti fullasztó köhögésroham?Hivjam az ügyeletet,vagy odaküldjem?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja kínlódik ezzel.A doki akkor antibiotikumpt írt,de nem használt.Két napja megint elment,irt Rinatiol Tussot,de nem hat semmit.Minden éjjel ,hajnalban reggel nagyon elkapja köhöges.

Majd kijön bele.Már nem tudom,hova küldjem.Voltaren kúp enyhiteně gyulladást?Dokija nem ér semmit,hiába ir ki bármit.



2023. szept. 2. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:

A voltaren kúp ilyenre biztosan nem jó.

Antibiotikum mellett 1 hét alatt már rendbe kellett volna jönnie.

Menjen el másik orvoshoz..

2023. szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem refluxos?
2023. szept. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom.50 éve dohányzik.Hajtom leszokni,de bagyon nehezen tud lemondani róla.Bármit irt körzeti orvos eddig,nem ért semmit.Lěgcsőgyulladást mondott.
2023. szept. 2. 09:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2 hònapig köhögtem! Ez egy virus, nem hasznàl az Antibiotikum! Sok mézes tea és van egy jò szopogatò tabletta ami segitet rajtam; ISLA cassis enyhiti a köhögési ingert, plusz C vitamint tartalmaz, cukormentes.
2023. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tényleg az segített köhögésen?mar 3 fěle köhögěsgyógyszert irt ki neki,egy sem hasznålt.
2023. szept. 2. 10:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem hasznàlt, pròbàljàtok ki!
2023. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!