Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bevált immunerősítő hpv-re?

Bevált immunerősítő hpv-re?

Figyelt kérdés

Sajnos pozitív lett a tesztem high risk hpv-re. Mivel nincs gyógymód marad az immunerősítő. Kinek mi vált be? Esetleg valakinek volt műtét emiatt? Van arra is valamilyen lehetőség?

22/l



2023. szept. 3. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Isoprinosine

Legjobb nkm is elmúlt tőle🥰

2023. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem májusban volt konizációm, cin2-es biopszia miatt (rákszűrés lsil volt). Hpv 33 pozitív. Jelenleg fél éves isoprinosine kúrát csinálok (1 hónap isoprinosine, 1 hónap szünet, és így tovább, napi 3x2 szem), valamint egy hónap aloe, egy hónap fekete berkenye, egy hónap noni). Illetve gyógynövényes kúp. Szerbiában élek, 3 nőgyógyászt kérdeztem, mind azt mondta, hogy az oltás nekem már nem opció... Magyarországon teljesen más az ajánlás. Addig fogok orvost találni, míg valamelyik be nem adja az oltást.
2023. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keresni*
2023. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1-es: neked meddig kellett szedni?
2023. szept. 5. 09:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapot utána el is múlt vagyis az alatt! Enis meg voltam ijedve nagyon!! :)
2023. szept. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3 hónapig folyamatosan kellett? Nekem csak havi 10 napot mondott a doki 3 hónapig 😳
2023. szept. 22. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!