Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hazudott nekem a szexuális...

Hazudott nekem a szexuális szokásait illetően? Mást is elkaphattam? Mire van nagy esélyem?

Figyelt kérdés

Anális és vaginális szexnél mindig használtunk óvszert. Orális szexnél nem. Azt mondta, hogy csak az utóbbi 6 hónapban nem járt szűrésen, előtte folyamatosan és minden nővel védekezett. Gondolom ugyanolyan formában, mint velem. Amikor együtt voltunk, kíváncsi voltam, hogy tényleg őszinte-e és hogyan reagál, ha azt mondom, hogy ne használjunk, azt mondta, hogy ezt nem tartja jó ötletnek, szóval mindig felvette behatoláskor.


HPV-re pozitív lettem, a többi eredményt még várom.Mikre van esélyem? Még sosem kaptam nemi fertőzést senkitől, szóval aggódom. Nem volt túl sok partnerem ezidáig. Ez most egy jó lecke nekem.



2023. szept. 10. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd. Lehet, hogy igazat mondott a szokásairól, viszont egyetlen alkalom elég, hogy elkaphasson valamit és egy másik, hogy továbbadja neked. Ha valaki nem szűz a szó klasszikus értelmében, akkor már lehet nemi betegsége. Elmész nőgyógyászhoz, elmondod a sztoridat, pontosan meg fogja mondani, hogy mi mindenre érdemes szűretned magadat és mibe fog kerülni.
2023. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Korábbi partnertől is összeszedhetted, sokáig lappanghat tünetmentesen.
2023. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2.Nem, mert tavaly voltam komplett std szűrésen, amiben ezt is vizsgálják és mindenem negatív volt. Azóta csak vele voltam. Úgyhogy biztos tőle kaptam.
2023. szept. 10. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Édes Csillag!


Lényegében bármit elkaphattál, várd meg az STD eredményét, ne találgass.

2023. szept. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
49%

Nyilvános wcből is elkaphatod.

Mondják.

2023. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
5. Ott, ahol senki nem ül le? Gratulálok :(
2023. szept. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7. Normális és kulturált nő nem ül le nyilvános Wc-n. Alap szabály.
2023. szept. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!