Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megszoktad e tisztítani a...

Megszoktad e tisztítani a telefonodat ha hazajöttél valahonnan?

Figyelt kérdés
Ugye amikor hazajövünk első dolgunk a kézmosás, de mivel azzal a kézzel a mobilt is összefogdossuk, az is koszos lesz így szükséges e minden hazaérkezéskor megtisztítani azt? Meg pl.ha nincs épp nedves törlőkendő, vagy fertőtlenítő akkor alapos lehet sima rongy szappanos vízzel áttörölve majd szárazzal, mert mostanában ezt szoktam de szeretnék leszokni erről, mert feleslegesnek érzem de szeretném megtudni, más hogy van ezzel mert bárkihez ha átmegyek a házukba, sosem látom, hogy törlölgetnék a mobiljukat hazaérkezéskor. Elég egyszerűen csak kezet mosni ha hazajöttünk nem?

2023. szept. 11. 19:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
Igen, elég gyakran, és pisilés előtt mosok kezet, nem pedig utána.
2023. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyes, utána nem is mosol? :D

Kérdező ezen nem gondolkoztam, de igazad lehet, érdemes a telefont is áttörölni.

2023. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindennap megtisztítom munkából hazaérve. Valahogy jól esik a tudat hogy tiszta.
2023. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, korházban dolgozom, munka után áttörlöm kézfertőtlenítővel.
2023. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha járvány van (pl. influenza) vagy ha orvosnál voltam, egyébként nem.
2023. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Ez a kényszerbeteg kérdező, aki az egész napját kézmosással tölti. ne adjuk alá a lovat.

Nem szoktam törölgetni a telefonom, mert én nem vagyok kényszeres.

2023. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2: Ugyan miért?
2023. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ja, a mobilt. Lustasagbol nem, de mindig eszembejut, hogy mikor kellett volna.

Csak nagyvarosban tennem, vagy ha nyilvanosvecen voltam. Kulonben nem, miota atestem beoltva enyhe covidon. Elotte ovatos voltam minden lepesben.

2023. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
6-csak azt nem értem ezt miért nem lehet normálisan leírni, miért kell a negatív komment. miért kell bántani? mmi az hogy ne adjuk alá a lovat? egyszeru kerdest tettem fel. nem kötlező reagálni ha nem tetszik...
2023. szept. 12. 18:16
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Mert minden nap ezen a témán lovagolsz. Persze, ez a betegséged, hiszen kényszeres vagy. :(
2023. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!