Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek, ha nem hat a...

Mit tegyek, ha nem hat a Monural por?

Figyelt kérdés
3 napja elég erős felfázással küzdök. Elmentem háziorvosomhoz, aki minden vizsgálat nélkül felírta ezt a port. Elolvastam a betegtájékoztatót, mindent betartottam, éhgyomorra ittam meg 2órával étkezés után és nem voltam wc-reggelig. Reggel viszont mintha semmi sem változott volna, ugyan úgy fájt a pisilés, folyamatos a nyomás a hólyagomban. Sajnos nem ez az első felfázásom, voltam már tavaly urulógusnál is, de az csak elküldött a pcsába egy olyan antibioval amire allergiás vagyok. Urzinol, Walurinal ,tőzegáfonya tea, csalántea, C vitamin már semmit sem segítenek, az első apróbb jelek óta szedem őket. Valakinek esetleg volt már hasonló problémája? Vagy valami megoldást tudtok javasolni?

2023. szept. 26. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Pedig a monural egy jó gyógyszer. Esetleg próbáld meg feliratni a cifrant, nekem az is segített anno.
2023. szept. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Keress egy másik urológust. Vegyenek kenetet és tenyésszék ki, hogy melyik baktérium fertőz. Majd célirányos gyógyszerrel kezeljenek. Ne hagyd magad lerázni !
2023. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj másik orvoshoz. Valószínűleg antibiotikum kell, ha már ezek a szerek nem használnak.

Amikor felírta azt az antibiotikumot, amire allergiás vagy, akkor mehettél volna a háziorvoshoz, hogy írjon helyette mást, aminek ugyanaz a hatása, de nem vagy rá allergiás.

2023. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A monural nem jó minden baktériumra.

Szerintem menj vissza a háziorvoshoz.

Vizeletvizsgálatod volt?

2023. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem csináltak most vizeletvizsgálatot :/
2023. szept. 26. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!