Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Folyamatosan felfázok, mit...

Folyamatosan felfázok, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Mindig is felfázós voltam, de tavaly december óta kb. havi szinten előjön a felfázás. A múlt héten voltam dokinál, Mongural 3g-ot írt fel, egyet pénteken, másikat vasárnap szedtem be. Akkor elmúltak a tünetek, de tegnap reggel megint érzem a felfázást. Nem fáj a pisilés, hanem nagyon gyakran kell, és épp amikor befejezném, egy nagyon fura érzés lesz a húgycsövemben, mintha csiklandoznának(?), de elég kellemetlen. Alapjáraton is van ez a furcsa érzés, és nagyon rossz, nem tudom mi lehet a probléma.

Ha barátommal lefekszek, utána elmegyek mindig pisilni, megelőzve így is a bajt.

Mi baj lehet? Nem baktérium, hanem vírus? Mi ilyenkor a teendő?



2016. ápr. 29. 22:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul a hétvége óta folyamatosan megy a hasam, minden étkezés után szaladok a mosdóba, és azóta se javult a gyomrom. Szerintem az antibiotikumtól van, de azért leírom, hátha tudtok belőle valamire következtetni.
2016. ápr. 29. 22:57
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm is így volt. Folyamatosan felfázott és nem tudtak mit csinálni vele. Neki végül a nőgyógyászaton, a sima rákszűrésen derült ki, hogy igazából ott is van valami gond, ami fogalmam sincs hogy hogyan, de mindent elrontott. Azt helyrehozták és a felfázása is megszűnt. Lehet, hogy érdemes tenned neked is egy kört ilyen irányban, ha rég voltál szűrésen. Nem biztos, hogy rajtad is segít, de legalább letudod az éves nődokit :)
2016. ápr. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tavaly (talán nyáron vagy ősszel?) voltam rákszűrésen. Ha az urológushoz megyek vissza, ő is tud segíteni? Vagy én még arra gondolok, hogy gyenge volt a Monural. Hétvégén, amikor a 2 tasakot beszedtem, ezerszer jobban voltam (tünetmentesen), de aztán, mivel imádok álmomban kitakarózni, tegnap megint előjött.
2016. ápr. 29. 23:39
 4/9 anonim válasza:
Én is voltam így, szerencsére nekem egy idő után magától helyreállt.
2016. ápr. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes megbeszélni az urológussal, de az ATB-re szedtél probiotikumot? Meglehet, még most is kellene.
2016. ápr. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szedek normafloret (sajnos nem rendszeresen, elég sok dolgom van mostanában), és talán akkor fáztam fel megint, amikor elkezdtem szedni.
2016. ápr. 30. 10:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, én is javaslom a nőgyógyászati vizsgálatot (is), "több szem többet lát". A teljes kép kialakításában segíthet. Jól tette, hogy orvoshoz fordult. Érdemes kideríteni, mi okozza. Tisztálkodási szokások, egyéb (nem húgyúti)betegségek, táplálkozási szokások, egyéni hajlam... szóval sok minden lehet a háttérben, ezért is nehéz válaszolni a kérdésére, leginkább az orvosa tudja ezt megtenni. Jobbulást kívánok!
2016. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A felfázást egy baktérium okozza, ami a székletben tenyészik... növeld a személyi higiéniádat és megoldódik...
2016. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MegmonDomain válasza:
Lehet húgyúti kő miatt van.
2017. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!