Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Utóbbi fél évben 2szer volt...

Utóbbi fél évben 2szer volt nagyobb felfázásom, régebben is volt de évekig nem jelentkezett.Voltam vizelettenyésztő vizsgálatra ahol negatív lett az eredmény.Van valaki aki hasonló okból ment nőgyógyászhoz és nem volt nemi betegség csak makacs baci?

Figyelt kérdés
Továbbküldtek nőgyógyászhoz ahova amugyis most mentem volna ősszel mert sajnos 2 éve voltam utoljára. Elsősorban szeretném kideríttetni milyen baci vagy gyulladás van(fehérvérsejt pozitív lett) illetve már mindenféle nemi betegséget olvasgattam, hogy lehet azért van a felfázás.
2023. szept. 26. 18:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!