Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről, akik szerint akit mrns oltassal oltottak, azok pár év múlva meg fognak halni?

Figyelt kérdés
Van pár Fb ismerősöm, akik folyton ilyeneket posztolnak. Letiltottam őket, mert annyira idegesítő volt már. Szerintük akik megkapták ezeket az oltasokat azok nemsokára meghalnak, osszeesnek illetve turbórákosak lesznek.. Plusz hamarosan jön a vírus X, ami miatt mindenkit kötelezően oltanak majd, hogy népirtast és sterilizaciot kovessenek el.
2023. okt. 5. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Konteósnak tartom őket, próbálom távol tartani magam az ilyenektől. Aztán ki tudja, lehet még igazuk lesz és "mindmeghalunk" de nem hiszem
2023. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Idióták.

(El kell őket kerülni.)

2023. okt. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Ezek az emberek ijesztgetnek, mint Mesterséges intelligenciás témánál is.

És még elhisznek, amikor fogalmuk sincs a működésről :D

Pl chip van benne injekcióban. Hát ezen qrva jól felnevettem, hogy volt aki képes ilyen baromságot kitalálni xd

2023. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Végülis az egyik ilyen típusú oltás kifejlesztője épp most kapott Nobel-díjat.( Karikó Katalin ) Bár biztos vagyok benne, hogy az ilyeneknek ehhez is van összeesküvés magyarázatuk 😂
2023. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Már gyíkember vagyok az oltás miatt, hamarosan leigázzuk a világot.
2023. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Turbórák 😂😂 Na ez pl tök jó jelző az ilyen emberekre. Amúgy valaki tudja, hol lehet sterilizáló oltást kapni?? Szívesen fizetek érte, megéri ha nem kell még vagy 20 évig szednem a bogyót 😂
2023. okt. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Turbórák...vírus-X...a civilizáció nem víruskataklizma miatt fog kipusztulni, hanem az egyre növekvő HÜLYESÉG miatt. 😔
2023. okt. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Az a véleményem, hogy hihetetlen, hogy egyesek még mindig ezen rugóznak.

Leszrom, hogy ki van beoltva meg ki nincs. Mindenkinek egyéni döntése volt, és akárhogy is döntött, felesleges bántani érte a másikat.

2023. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Én amikor beadattam magamnak egyébként mérlegeltem ezt is.

Nincs se férjem, se gyerekem, 40 felett vagyok, nincs nagy vagyonom, nincsenek állataim akikért felelősséggel tartoznék, nem vagyok munkáltató akin emberek megélhetése múlna, nem vagyok karrierista, nincsenek hiteleim stb.

Úgyhogy ha valami difi lenne az oltással, nekem olyan mindegy lenne. Eleve nem érzem azt hogy olyan értékes ember lennék, hogy nekem "örökké" kellene élni. Én belekalkuláltam azt is ha esetleg az oltás miatt patkolnék el....

2023. okt. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Már letelt az a pár év...

Vagy mikortól kell végre elkezdeni számolni?

2023. okt. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!