Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor lesz az új koronavírus...

Mikor lesz az új koronavírus variánsokra is oltás, és hogyha lesz ti el mentek majd arra?

Figyelt kérdés
Mert én nem! Kaptam már elég oltást.

2023. okt. 24. 15:23
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Egy néhány évvel ezelőtt kaptam az Omikron koronavírusra is oltást.
2023. okt. 24. 15:24
 2/21 anonim ***** válasza:
43%

Nem lehetne már leszakadni erről a kibeba...oltás témáról?

Senkinek semmi köze ahhoz, hogy a másik beadat-e akármit vagy sem...Rohadtul unalmas, hogy az egészség kategória tele van szemetelve ezekkel a kérdésekkel, amik alatt rendre megjelennek a konteós hülyék és megállá nélkül hangoztatják az idiótaságaikat.

2023. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
*megállás
2023. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
2# Mit zavar téged ? Neked megvolt X adag , elmentél más helyett is megmentetted a világot és magadat .
2023. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%

Azért zavar, mert bizonytalanabb embereket a hülyék véleménye erősen befolyásolhat.

Sokan már kb azt magyarázzák, hogy ne bízzunk az orvosokban meg a világon senkiben...ez nem csak az oltásról szól már.

2023. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
Valószínű hogy te alapból idióta vagy és tájekozatlan is . Fanatizálható is . Tudod aki elfogult egy infoval az a korlátozott mert két alternativa közül egyre esküdzik. Aki időt nyer azzal életet is . Szabadon lehet kutakodni gondolkodni , aki csak a másikat masolja barmivel de nem jár utána a témának azvönállotlan . Divatot sem követi mindenki sem a végleteket . Abban mi zavar ha mas bizonytalan . Téged mi tett aktív oltottá , nem a véletlen hanem a média és online rémisztgetés . Amire azt állitod logikus tett az a manipulació kimagyarázása .
2023. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
16%

A médiának kb 0 köze volt ahhoz, hogy beoltattam magam, de ok, viszont nem is erről beszéltem. Az, hogy én oltva vagyok vagy sem, irreleváns.

Az nem zavar, ha valaki bizonytalan, szerezzen információt, tanuljon. A probléma az, hogy ezeket az embereket pont, hogy a konteósok manipulálják ezer meg egy hamis sztorival, rémtörténettel, állítólagos "szakértők" véleményeivel.

A laposföldes esetekben ez még, bár szánalmas, vicces is lehet, viszont egészség kategóriában nem az.

Ne ossza az észt olyan, akinek fingja sincs a témáról és képtelen adatok objektív értelmezésére.

2023. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

#8 "a konteósok manipulálják ezer meg egy hamis sztorival, rémtörténettel, állítólagos "szakértők" véleményeivel." LOL.


Szerintem gondold át mégegyszer, hogy ki manipulál kit...


„Te egy báb vagy. [Az algoritmus] manipulálni tud téged; érzelmileg tud befolyásolni. Az elmúlt húsz évben a világ legokosabb emberei és a világ legjobb technológiája azon a problémán dolgozott, hogyan lehet az embereket feltörni [ez a kedvenc szava, a »feltörés« – F. T.] és irányítani a képernyőkön, okostelefonokon keresztül.”


[link]

2023. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Rendben. Mindenki oltassa be magát aki szeretné!

Nem vagyok konteós amúgy.

2023. okt. 24. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!