Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Számít ilyen esetben a hajlam,...

Számít ilyen esetben a hajlam,vagy nem létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval. Van ez a hányás fotós virus,én amikor elkapom csak hasmenesem szokott lenni. Most a család megint benne van,egyedül én vagyok az aki még nem. Viszont dolgoznom is kéne holnap és hétvégén is. Most is van esély hogy csak hasmenésem lesz? Egyik ismerősöm szerint van ilyen hajlam,hogy valaki csak hány ,vagy csak hasmenése van..szóval a kérdés létezik?
2023. okt. 27. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez javarészt attól függ, hogy az adott kórokozó a tápcsatorna melyik szakaszán telepszik meg. Ha a beleidben akkor hasmenésed lesz, ha a gyomrodban akkor fogsz hányni.


Azt, hogy hol telepszik meg az inkább a kórokozó tulajdonságától függ.

2023. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
5 élünk egy lakásban,és 4/3 hányt 1 nek csak hasmenése van. Egyébként neki is csak hasmenés szokott lenni,mint ahogy nekem.
2023. okt. 27. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!