Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van okom félni,vagy újra...

Van okom félni,vagy újra elkaphatjuk?

Figyelt kérdés
A fiam okt.23.án hányt majd szépen végig ment az egész családon. Én vasárnap kaptam el,hasmenés formájában. Aztán tegnapnelott unoka hugom itt aludt, és tegnap pedig a fiam aludt ott. Unoka húgom biztos tőlünk kapta el,mert az éjjel hányt. Mivel most meg ott van q fiam haza hozhatja újra? Már nem bírom idegekkel
2023. nov. 3. 06:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Ezt már egyszer kérdezted:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..

Ui.: a végigment és az unokahúgom egybeírandó, a vessző után szóköz dukál.

2023. nov. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1 ha kérdeztem,miért nem lehet rá válaszolni? Mert választ nem.igazan kaptam most sem. És ne haragudj meg, de amikor az ember ideges nem a tökéleteségre fog törekedni,hanem hogy minél könnyebben megértésse a másikkal a problémáját, mert ez egy ilyen oldal. Nem a magyar helyesírás szabályzatáról szól.
2023. nov. 3. 07:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Jovore vonatkozo tanacs. Egy ilyen betegseg utan ket heten belul ne fogadjatok vendeget.

Ha idegtol ment a hasad, nem, de ha a virustol, akkor valoszinuleg vedett vagy egy darabig, mert nem kapod el ujra rovid idon belul.

2023. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szegény kérdező! Nagyon sajnállak. Remélem nem kapjàtok újra el. Elhiszem és tudom milyen rossz ettől félni és kétségek között lenni. Drukkolok, de szerintem talán már nem lesz baj.
2023. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3 szól,és ha a fiam 23.án hányt ő is védett? Mert hozzánk ő hozta haza.
2023. nov. 3. 15:18
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, máskor használd a kérdés kiemelése funkciót. Erre való.
2023. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jó rendben,de akkor a fiam se kapja el?
2023. nov. 3. 16:37
 8/15 anonim ***** válasza:
Akin egyszer átment, és egészséges az immunrendszere, működik az immunmemória, az egy darabig nem kapja el.
2023. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jaj de jó. Mostmar megnyugodtam. Hálásan köszönöm kedves utolsó, és mindenkinek,aki normális választ adott!
2023. nov. 3. 17:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Mit rettegsz, egészségesen kell élni nem rettegni aztán nem lesztek betegek... ennyi idióta hipochondert...
2023. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!