Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akit beoltottak Covid oltással...

Akit beoltottak Covid oltással, tőlük is elkaphatjuk a korona vírust?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 11:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
47 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Ha olva vagy, sokkal kevesebb eséllyel kapod el, de ha el is kapnád akkor sem halsz bele, ezért kéne mindenki beoltassa magát, hogy el se kapjuk.
2021. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Igen! Hordozó ugyanúgy lehet.


Az oltás annyit tesz hogy ha valaki elkapja, jóval kisebb eséllyel fog belehalni, de akár ugyanúgy ledöntheti 1-2 hétre.


Sokan abban a tévhitben vannak, hogy ha be vannak oltva akkor lepattan róluk a vírus..

2021. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Bocsánat a helyesírási hibákért, egyes voltam, csak telóról írtam.
2021. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Igen, el lehet kapni, de a jelenlegi kutatások alapján az oltottak kevésbé is terjesztik a vírust. Legalábbis cseppfertőzéssel, ha nem mosnak rendesen kezet, akkor természetesen ugyanúgy átkenhetnek bármit oltástól függetlenül:D
2021. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Igen, elkaphatjuk! De sokan meghaltak és súlyos következményei vannak az oltásnak. Persze még mindig elhisszük, hogy a beoltottak enyhe tünetekkel megússzák. Ez majd az ismerősök körében nyilvánvaló lesz, hírekbe nem igazán jut el.

Az viszont biztos amit a Biblia ír, egy soha nem látott mértékű nagy nyomorúság előtt áll az emberiség, melynek túlélői néhány millióan lesznek, de csak Isten védelme által!

2021. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De el ám
2021. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Na, megjött a szentfazék is...
2021. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

El lehet, de kisebb eséllyel.

Tanultál történelemet ha már biológiát nem?


Egy két járványt már túlélt az emberiseg és az oltás miatt vészelte át,ahogy itt is szerencsénk volt. Időben hozták létre oltást.

2021. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Molettimado ***** válasza:

5: oltástól meghaltak persze. Ez a Gödény Tamási Pócs sarlatánok hülyesége.


Aki első oltás után tömegbe megy maszk nélkül az elkapja mert nincs még meg védelem. Ez az oltás ellenesség túl va tolva és hiszt az egész.Én is Isten hívő vagyok. De ez nem egészen így van. Kína a hibás az egészért és nem értem miért nincs felelősségre vonva még mindíg amit tett a világgal.

2021. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!