Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi ez az orrdugulás?

Mi ez az orrdugulás?

Figyelt kérdés
Pár napja náthás lettem/megfáztam. "Csak" az orrom dugult be és taknyos vagyok, márha jön belőle valami még orrcseppel is. A bal oldali orrom még az orrspray használata után sem dugul ki, már napok óta. Se levegő,se takony se ki,se be. Ez azért is para,mert érzem hogy a bal orromban is ott van a takony,mikor próbálok a bak orrommal felszívni (ami ugye be van dugulva folyton) érzem hogy a takony megy fel ilyen hörgő hang kíséretében. Amikor nagyon erőltettem az orrfolyást akkor nagyon kevés zöld víz állagú takony folyt ki. Most amúgy már a jobb orrom sem dugul ki az orrspray után sem (csak három napja használom pedig),pedig ma úgy keltem hogy kevésbé volt bedugulva.
2023. nov. 4. 22:40
 1/5 KiMaMi ***** válasza:
Ezt leírhatnád a háziorvosodnak, valószínűleg ő fogja tudni a legjobban, pláne, hogy ő látja a kórelőzményeidet is...
2023. nov. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi volt? Nálunk a gyereknek ugyanez, csak orrdugulás meg láza van mellé. De semmi más tünet
dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy konkrétan mi volt ez az orrdugulás,de megnyugtathatlak,ha lezajlik (egy hét alatt kb) ez a betegség, azután nem lesz semmi szövődmény,orrcsepp nélkül is simán tud majd lélegezni. :)
dec. 12. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Szteroidos+antibiotikumos gyógyszertári orrcseppet írt a doki tegnap. De csak ma tudták megcsinálni, viszont már enyhült az orrdugulás, most is van de már nem úgy, hogy semmennyire nem szelel. Most azon gondolkodom adjam e neki vagy elég a tengervizes
dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erről szerintem a dokit lenne érdemes megkérdezni, még akkor is,ha orrcseppel nem is lehet annyira senkit sem félrekezelni. Gyors jobbulást! :)
dec. 12. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!