Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen orrsprayt használjak,...

Milyen orrsprayt használjak, influenza eredetű orrdugulásra?

Figyelt kérdés

Nagyon szipákolós a nózim. Álmomban nem kapok velegőt és felkelve eldugult az orrom. Már ma kezdtem háziorvos által felírt antibiotikumot szedni. Azt mondta vegyek orrsprayt. Viszont most olvasom hogy rengeteg van a piacon. Nem szeretném mind kipróbálni így a szíves tanácsodat kérem. 💖


Eddig náthásan Rhino Sprayt használtam és bevált. Viszont tavaly óta szinte rendszersen használgattam időközönként az allergia miatt, így az most nem használ már. Mit vegyek? Neked mi jött be? Kiírtám pár márkát...


2023. okt. 25. 15:56
A kérdező szavazást indított:
Ottrivin
Nasopax
Nasivin
Novorin
Vibrocil
reventil
7 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mindig nasivint veszek, pár perc alatt órákra kidugítja az orromat, csak egy kicsit várni kell, picivel többet mint a rhino spray nál de hatékony.

Hatákony még az ottrivin is

2023. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1es vagyok: a többit nem próbáltam még
2023. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!