Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van aki még elhiszi a covidot...

Van aki még elhiszi a covidot és fél tőle még most is és megy oltásra? Létezik még olyan ember Magyarországon?

Figyelt kérdés

Én őszinte leszek, első perctől kamunak véleményeztem és egyetlen oltást se adattam be az egészet egy nagy f@szságnak tartottam és megfélemlítésnek. Ez a véleményem már akkor kialakult, mielőtt még Gődényék vagy bárki jött volna azzal, hogy kamu. Nélkülök született meg a véleményem és valahol igazam volt. Persze volt valami laborvírus, csak nem olyan veszélyes ahogyan azzal ijesztgették az embereket. Tudták ők azt, csak kellett pánikot kelteni és emberkísérletre sarkallni az emberiséget... már aki belement!

Én azt láttam, hogy nagyrészt azok haltak meg és lettek súlyos betegek, akik igazán féltek tőle. Szimplán psziché, mint mikor valakinek azt mondják, hogy na finom volt a kaja? Egészségedre mert most mérgeztünk meg te agyas... erre meghal az illető úgy megijed, pedig nincs is méreg benne, csak az ijedtségben hal meg. Létezik ilyen, az emberi psziché bármire képes.

Inkább erre tudok gondolni, más esetben meg az illető sanszos, hogy úgyis meghalt volna már valamiért hamarosan...lehet elöregedett, sok betegsége volt... az meg önhiba ha valaki eszi a sok cukros szart és utána jön egy vírus majd a leroncsolt szervezetével nem bír neki ellenállni és meghal miatta. Emiatt elítélni és visszatartani az egészséges és ellenálló embereket bűn volt, főleg gyerekeket. Máig életem legrosszabb emléke mikor maszkban láttam az embereket... szánalmas és beteges volt az egész.


Remélem nem fogják újra megszivatni vele az embereket. Máig isszuk a levét, azóta is tart a válság, 900 ft-ért veszem a kenyeret és a boltban amiért telekocsit hoztam ki 5-6 éve, ma már annyi pénzért jó ha tudok 5 tételt venni kajából.


2023. nov. 6. 20:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%
Ilyenek mindig lesznek.
2023. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem hiszem. Olyanok vannak még, akik ezen a témán lovagolnak, nehogy bárki is elfelejtse az egészet xD
2023. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%
Egészen addig, amíg megkaphattad a védettséget igazoló kártyát, ha tudtad igazolni, hogy védett vagy, azt gondoltam, hogy valóban egy komoly dolog lehet ez, aminek súlya van! Feleségem unszolására ekkor még nem adattam be az oltást, egyébként nem féltem volna tőle. Viszont onnantól, hogy már kormányok vitatkoztak arról, hogy csak az kaphasson igazolást a védettségről, akibe belenyomták a kísérleti szérumot (anélkül, hogy egyébként ténylegesen igazolva lett volna, hogy az valóban véd is) én is elkezdtem már kételkedni! Hát tényleg nem az a fontos, hogy védve legyen az ember, hanem az, hogy benned van-e az anyag? Fura ez így! Mondhatni gyanús! Most már azt mondom, hogy szerencsére nem adattam be és több ismerősőm is úgy nyilatkozik, hogy ő is megbánta már, hogy beadatta.
2023. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom az fel sem merül benned kedves kérdező, hogy basszus nem a vírus miatt ment fel mindennek az ára, hanem a háború, meg hogy már a mi pénzünket lopja a kormány, mert Brüsszel nem ad kölcsönt?!

Az én környezetemben haltak meg olyan harmincas negyvenes éveik elején járó életerős emberek, akik tök egészségesek voltak. A nővérem majdnem egy hónapig szenvedett a vírus miatt, édesanyám és édesapám a kórházban heverte ki , nagymamám szintén és láss csodát, egyiknek sem volt alapbetegsége és hála istennek nem haltak bele. Gödényt meg ne is említsük,mert szegény úgy hülye ahogy van. Ez olyan mint mikor valaki a Hit gyülekezetét isteníti.

Szóval te se vagy oké ott fent , kérdező!

2023. nov. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Ypszilon1980 ***** válasza:
56%
A különbség csak annyi, hogy te az álláspontodat semmivel sem tudod alátámasztani, a hatóságok és a WHO meg a sajátjukat rengeteg kutatási eredménnyel. Az, hogy ki miben hisz az más kérdés, nem kötelező elfogadni neked, ha nem tetszik. Nem tudom most hogy van, de állítólag most nincs is Covid elleni vakcina.
2023. nov. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
4-es: neked kimosták az agyad, mint egy rongyot... te így mész a sírba is már,birkaként.
2023. nov. 7. 12:17
 7/27 anonim ***** válasza:
30%

Annyiban igaza van 4-esnek, hogy nem hipohonderek haltak bele ebbe. De valóban nem volt rá tudományos logika, közben az én hitem erről kettőtök között van és másmilyen. Spiritualitásban van erre egy elmélet, amiben én hiszek és saját tapasztalatom is pont ráépült. Minden 100. évben van egy járvány, ezt népi karmának nevezik, kikerülni sehogyan sem tudjuk, egyébként - a kérdező témáját megerősítve - most a Covid-nál nagyon durván elhasalt a tudomány. Nem lehetett logikát találni, hogy kire hogyan hatott a Covid.


A saját sztorim a következő: immunbetegként észrevétlenül átment rajtam, én már alapból oltásellenes voltam, csak kártyát akartam, kíváncsiságból teszteltettem magamat, hatalmas ellenanyagot találtak bennem komoly tünetek nélkül, rejtélyes csodának tituláltak, plazmát kértek volna tőlem, az immunbetegségem miatt nem is adhatok vért, másodszorra is sok ellenanyag maradt bennem, majd a kormány kötelezett engem oltásra, nem is szabadott volna oltást kapnom, rosszul lettem az oltástól.

Részemről ennyit arról, amiket ugattak össze-vissza.


35/F

2023. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Ugyebár azt harsogták, hogy betegek és idősek vigyázzanak. Elvileg félnem kellett volna immunbetegként. Majd csodának könyveltek el és nem értették a nagy okosok. Közben a saját orvosom is azt mondta, hogy be ne adassam magamnak. De kényszerítve lettem és kifektettek vele.
2023. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
7-es: Ez egy korrekt vélemény, köszi. Igen ott volt a nagy baki, hogy kitermelt a szervezete az embernek egy csomó ellananyagot, erre csak az oltottak részesülhetnek előnyben, ám az aki természetes úton védetté vált, annak akkor is kötelező az oltás. Itt qrva nagy csúsztatások voltak, ezen bőgött le a járvány nem teljes valódisága. Volt valami, ezt én is írtam, de az, ahogy ketté választották az emberket, az undorító volt.
2023. nov. 7. 13:18
 10/27 anonim ***** válasza:
60%

Ja, nyilván úgy megijedtek egyesek, hogy tüdőgyulladást kaptak...

Én tiszteletben tartom mindenki véleményét, a szólásszabadságot is, de szándékosan terjeszteni a hülye nézeteket egy olyan témában, amiről az embernek fingja sincs már nem közel sem oké. Különösen igaz ez az egészségügyi dolgokra.

Én már nem vívok szélmalomharcot, sokszor mentem már bele olyan vitákba itt, mikor egyértelműen igazam volt, hiszen egy a szakterületemhez (matematika) teljesen hozzá nem értő egyén osztotta nekem az észt, az ilyeneket meggyőzni lehetetlen, hiszen az alap dolgokat képtelenek felfogni.

Egyszerűen már csak arra kérek mindenkit, hogy mielőtt egy témában megnyilvánul gyakoroljon csak egy ici-pici önkritikát, tegye fel magának a "valóban igazam van és értek én ehhez akármennyire is?" kérdést...

2023. nov. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!