Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mindenhol van most ilyen...

Mindenhol van most ilyen megfázásos betegség dömping, járvány?

Figyelt kérdés

nov. 9. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a környezetemben nagyon sokan betegek. Plusz van még egy hányásos- hasmenéses járvány is.
nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van, kisfiam (7 éves) éppen hányás-hasmenés, köhögés is mellékesen. Nekem előző héten volt egy 3 napos lefolyású, 1 napos erős torokfájás, mérsékelt köhögés, másnap elmúlt a torokfájás teljesen, lett helyette 39 fokos láz egy délután erejéig, ami éjjel megszűnt,a köhögés is elmúlt, de reggel most picit visszatért, majd végül betaknyosodás és most már az is kezd elmúlni.

Nekem hányás-hasmenés nem volt, egész lázasan is bírtam mindenfélét zabálni, és még dolgoztam is, szokatlanul jól bírtam igaz az állóképességem az egekben, rengeteget sportolok, futok, gyalogolok, kerti munkázok. Régen mikor puhányabb voltam, sokkal jobban ledöntött egy-egy ilyen lázas állapot és vírus.


Igaz kúraként én sok gyömért, banánt, almát, petrezselymet, összeturmixolok, csapott kanál kurkuma+fahéj megy bele azt is belemixelem és azt eszem napi 2-3x. Úgy kipucol mint annak a rendje. Akit érdekelnek házi gyógymódok annak írok még.

nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen,és úgy értesültem,hogy tüszős mandulagyulladás járvány is van.

Az én gyerekeimen kb.2 hete ment végig a hányás hasmenés.

nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen, felső légúti járvány van nagy részben, és nem tudni mitől és miért. Jó magam /73 éves/ októbertől ez idáig 3x voltam beteg, abból 2x tüdőgyulladásom volt. Szedtem bőven a vitamint, mindennap mézet és propolisz cseppeket ittam, nem ért semmit. Az a baj hogy már a gyógyszerek sem hatnak, nehéz a gyógyulás. 2 unokám szeptemberbe kezdett közösségbe járni, októbertől szinte egyhuzamban betegek. Nem hiszem hogy 2 hétig jártad eddig közösségbe.
jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!