Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Reggelente rettenetesen fáj a...

Reggelente rettenetesen fáj a torkom. De nem az egész, hanem csak bal oldalt alul egy kicsi részen. Mi a franc van vele? (részletek lennt)

Figyelt kérdés

Nekem alapállapotban is látszódnak a manduláim a számban. Akkor szép rózsaszínesek, éppúgy mint a száj nyálkahártyám. De most olyan mintha kicsit meg lennének duzzadva, és apró kis piros pöttyök vannak rajta.

Anyu azt mondja, hogy tüszős mandulagyulladás.

Én el is hiszem neki, de attól félek, hogyha elmegyünk orvoshoz, azt fogja mondani hogy ki kell vetetni, mert már 4.alkalommal volt ebben az évben...



Mit tegyek?


Orvos, vay házipatika?

Ha házipatika, akkor mit használjak?


2010. okt. 20. 06:08
 1/3 anonim ***** válasza:
2 napot megér: Corsodyl-lal gargalizálj naponta többször, párologtass a szobádban, nyelj sok c-vitamint plusz tartsd melegen a nyakadat. Ha nem javul, vagy rosszabbodik, menj orvoshoz.
2010. okt. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha reggelente (minden reggel) fáj, azt jelenti, hogy túl száraz a levegő a szobádban. Néhány fürdőlepedőt vizezz be és teregesd ki.


Ettől függetlenül lehet mandulagyulladásod, bár a tűsző nem piros, hanem fehér.

1. SÓS VÍZZEL kell gargalizálni.

2. Ne igyál se forrót, se hideget, mindegyik árt neki, legjobb a langyos.

3. Kamillatea tilos, mert szárít. (Sós kamillatea állítólag jó, de én nem próbáltam, mert biztos hánynék, neked se ajánlom.)

2010. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hazipatika.com
2010. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!