Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Dr. Aliment Lizin-C kapszula...

Dr. Aliment Lizin-C kapszula herpesz megelőzésére, kérem aki bármit tud róla legyen szíves segítsen nagyon fontos?

Figyelt kérdés

[link]


Kiskorom óta van herpesz a számon, kb. negyedévenként de mostmár csak félévenként jön elő. A múlt héten megint szembesültem vele, az alsó ajkamat alig éreztem a fájdalomtól és a csípéstől se nappalom se éjjelem nem volt, hála Istennek a Compeed herpesztapasz megkönnyítette a napjaimat anélkül nem bírtam volna ki. Van itthon ezerféle kenőcs kencefice de eddig csak a Compeed ért valamit.


Most viszont nagyon fontos lenne, hogy pár hónapig (kb. 3 semmiképp ne jöjjön ki herpesz a számon). Ezért gondoltam, hogy beruházok erre a készítményre, ugyanis most rengeteg más ügy miatt kell mennem orvoshoz és a bőrgyógyászatot kb negyedév múlva iktatom be és kérek valami vényköteles gyógyszert rá, addig viszont nagyon fontos lenne megelőzni ezt a förmedmény mocskot, hogy nehogy kijöjjön újra, mert a következő hetekbe fotózásom lesz, és ha kijön akkor lőttek az egésznek. Sajnos pontosan nem tudom kiszámítani, bármikor előbukkanhat az ajkaimon :(


Ki tud valamit erről a szerről? Ugye vény nélkül is kapni? Mennyit kell naponta szedni belőle? 17/F vagyok 182 centi kb 63 kiló. Ugy szeretném szedni, hogy már a mostani herpeszem elmúlt, úgyhogy most már kizárólag megelőző üzemmódban adagolnám, a mostani herpeszemet már nem kell kezelni, már 90% eltűnt. Ez a gyógyszer ugye nem tud visszaütni, hogy pl el kezdem szedni és visszafele hat és emiatt jön ki a herpesz? Szedek egy multivitamint is, lehet a kettőt együtt szedni?


Bocsi a sok kérdésért, de már az őrületke kerget ez a szemét betegség.


Kérlek herpesz kezelésre ne ajánjlatok semmit, kizárólag a teljes megelőzés a cél pár hónapig míg eljutok a bőrgyógyászhoz, addig viszont nem szabad kijönni újabb herpesznek.


Előre is nagyon köszönöm!


2010. okt. 20. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A herpesz, mint te is tudod, akkor jön, ki , ha le van gyengülve az immunrendszered és a szervezeted nem tudja kordában tartani a vírust. Neked immunerősítés kéne, de nagyon. Háziorvos felír egy 7000 ft-os gyógyszert, ha akarod, nekem ezt adta,mikor majdnem elpatkoltam mandulaműtét után.

Vagy a gyógyszertárban lehet kapni, talán Immunomix a neve a Kasvirág,gyökere és virágja van benne, kifejezetten immunerősítésre való .

Sok zöldsé-gyümölcs és a szokásos dumák.

2010. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, szerintem annyira nincs legyengülve.... sokat vagyok levegőn, és mint írtam folyamatosan elég durva multivitamin adagokat szedek. lehet hogy genetikai herpeszem van :(
2010. okt. 20. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
A mesterséges multivitamin nem úgy hasznosul,mint a természetesek, sőt ne feledd, ha c-vitamin szedése közben a felszívódási idő alatt szénhidrátot eszel, az 50 %-al csökkenti a vitamin felszívódását.
2010. okt. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 adam24 válasza:
Pontosan egy éve szedem (de nem folyamatosan), és azóta teljesen tünetmentes vagyok, szóval nekem maximálisan bevált. Ez előtt évente kb. 2 alkalommal jelentek meg a kis ronda hólyagok. Szóval nem azért, hogy reklámozzam, de az eddigiek alapján csak ajánlani tudom.
2013. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!