Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Három hete történt egy kölcsön...

Három hete történt egy kölcsönös franciázas egy rosszlánnyal,tudom hiba volt.Sajnos most influenzás tüneteim vannak es jó pár napig elég magas lázam volt.Ha ma csináltattam HIV tesztet azóta még túl rövid idő telt el?

Figyelt kérdés
A teszt negatív lett. De még nem lélegezhetek fel? Pár hét múlva újat csináltatok és az már kijöhet pozitivnak?

nov. 20. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Maximum HPV-t vagy herpeszt kapsz el tole. Az o huvelyvaladeka es a te esetleges hamserulesed nem eleg ahhoz. Elobb veszelyes szamara a sperma, ha komoly seb van a szajaban.
nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Felesleges ezen rugózni. A HPV-t érdemes megnézetni, hisz akár rákos is lehet ettől idővel a szád vagy a torkod, amit jobb megelőzni.
nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyen "jaj védekezés nélkül kxrvával voltam és most lázas vagyok, lehet-e AIDS-em" kérdésnél leírom, hogy nézd meg a statisztikát, hogy hány HIV fertőzött vagy Mo-on és hány egyéb szexuális úton terjedő betegségben szenvedő. Ahogy az előzőek is írták, bármi mást nagyobb eséllyel kaptál el, mint HIV fertőzést (plusz a tüneteid valószínűleg az ilyenkor nagyon gyakori, ún. nátha vagy influenza miatt vannak).
nov. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat! Elfogok menni egy hpv szűrésre.
nov. 21. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!