Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lehet kigyógyulni a...

Hogyan lehet kigyógyulni a HPV-ből?

Figyelt kérdés
Magas rizikójú hpv fertőzésem van már évek óta. Szoros nőgyógyászati kontroll alatt vagyok, de már nagyon szeretnék megszabadulni a vírustól. Sajnos a férjemnek is van. Tapasztalatok, hogy esetleg mi segíthet?

#gyógymód #HPV #Magas rizikó
2023. márc. 12. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Követem.. Csütörtökön volt biopszia és hpv tipizálás l-sil miatt, borítékolható a magas kockázatú hpv. 😐
2023. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a ferjednek is van, akkor folyamatosan visszafertoz. Erdemes lenne mindkettotoknek beoltatnia magat ellene. Azon kivul immunrendszer erosites, mast nem nagyon lehet csinalni.
2023. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én be vagyok oltva..Immunerősítést is csináljuk. Óvszerrel védekezünk.. colpofixet használom. Jobbat már nem tudok…
2023. márc. 12. 14:46
 4/7 anonim válasza:
Mitől alakult ki?
2023. márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szia! HPVtől nem lehet megszabadulni, mindig is a szervezetedben marad. Amit lehet csinálni, hogy megerősíted az immunrendszeredet és akkor nem jelentkeznek a tünetei, de akkor is folyamatosan figyelni kell.
2023. márc. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia nekem már lassan egy ève van. Azóta pasival se voltam. Én kipróbáltam minden kupont. Most bères cseppet szedek. Az immunrendszerem nagyon lent volt lefogytam 44 kgra. Most már elkezdtem hízni de félévente így is szüres
2023. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az 5-ös helytelen választ adott. A HPV-t le tudja küzdeni az immunrendszer, akkor van baj, ha mégsem és sokáig ott marad (a HR).
2023. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!