Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt fent valaki aki...

Van itt fent valaki aki gyógyszerész?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Gyógyszerész segítségére lenne szükségem, de az elkövetkezendő pár hétben nem leszek patika közelben, így itt kérnék segítséget.

Nemrég vettem vitaminokat, amit alább belinkelek..

Szedhetem ezeket reggel egyszerre egymás után? Vagy hagyjak ki köztük kis időt?

Kb mennyi idő alatt lesz érezhető hatásuk? (pl a cinknek a bőrre gyakorolt hatása)

Illetve nem sok, hogy a Jutavit C-vitaminos kèszítményében már alapból van 15mg cink, és ehhez szedném külön a 25mg-os cinket?


Ezek lennének azok:


[link]


[link]


[link]


[link]


A válaszokat előre is köszönöm.


18l



nov. 28. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Google--> gyógyszerész válaszol, ott lesz az első találatok között.

De egyszerűbb és gyorsabb felhívnod vagy felkeresned egy gyógyszertárt, ott gyógyszerészek dolgoznak, szívesen segítenek.

nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam hogy van gyógyszerész válaszol oldal:D csak orvososról tudtam.. akkor kiírom oda is ezt. Köszi!
nov. 28. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Én nem vagyok gyógyszerész, viszont tudom használni az internetet. Többlet cinkre nincs szükséged, és 1000 mg C vitaminra se. Amúgy szedhetők egy időben, hiszen a multivitaminokban is együtt vannak.
nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Jaj mán! Az még soha senkinek nem volt gyanús, hogy mindig kerek mértékegységek vannak, amikor arról van szó, hogy mennyi a napi ajánlott adag egésze, fele vagy negyede?

Milyen okos a természet, hogy az önkényesen választott tömegmértékegységünkhöz, már évmilliókkal korábban úgy alakította a vitaminokat, hogy könnyű legyen majd adagokat számolni.

Na, ennyire egzakt tudomány ez...

nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nyugodtan szedd együtt őket, érdemes lehet akár liposzomás vitaminokat próbálni a jobb felszívódás és biohasznosulás érdekében.


4-esnek: nem is létezik millió éve a világ, isten alkotta4!!4!ű

nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

5.

Meg a kerek javasolt számokat is, gondolom.

nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
47%
oké, azt hittem trollkodsz, ha kicsit elgondolkozol, akkor rájössz, hogy miért kerek számok vannak írva.
nov. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!