Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elképzelhető hogy azért nem...

Elképzelhető hogy azért nem vagyok soha beteg mert sosem mosok kezet?

Figyelt kérdés
Influenzás, megfázva is 5 éve voltam utoljára. Covid is tünetmentes volt vagy el sem kaptam.
dec. 2. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Inkább azért nem vagy beteg, mert nem érintkezel emberekkel.
dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Fúj, de undorító még elképzelni is...
dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
67%
Én influenzás egyszer voltam életemben, megfázva szintén vagy 5 éve, covid nem tudom, nem tűnt fel. És mindig mosok kezet. Más lesz itt az ok. Én egész életemben ritkán voltam beteg, pedig különböző életszakaszokban különböző körülmények voltak, ugye amikor naponta vagy összezárva 20-30 emberrel oviban, suliban, egyetemen, buszon, semmivel sem voltam betegesebb mint amióta itthon bszom a rezet home office-ban.
dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kólauborkával ***** válasza:
66%
Nyugi, nekem is ki maradt pár év betegség nélkül, erre elkezdtem megint tömegközlekedni és a f@szoktól akik eljátszák a Rambot, hogy betegen is kell menjen dolgozni el is kaptam…
dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Én se szoktam beteg lenni, szerintem sosem voltam influenzás, covidos meg tutira nem.

De én mosok kezet, ez egyszerűen gusztustalan, hogy valaki nem.

dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem te már hordozó lettél...
dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%

A covidot azért nem kaptad el, mert nincs olyan betegség!


A többi meg immunrendszer kérdés.

dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!