Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet hatással a covid fertőzé...

Lehet hatással a covid fertőzés a döntési képességekre? Elképzelhető, hogy a beteg nem racionális döntéseket hoz? Van erről bárkinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Trumpot kellene megkérdezni. Brain fogot okozhat (szellemi lassúság) egyes esetekben.
2020. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
A védőoltástól elképzelhető ilyen hatás. Azért próbálják erőltetni.
2020. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
védőoltás még nincs, én magát a betegséget kérdezem. Elképzelhető, hogy valaki nem reálisan mér fel egy helyzetet a betegség hatása alatt?
2020. nov. 23. 16:39
 4/7 A kérdező kommentje:

én azt olvasom, hogy emlékezetkiesést is okozhat:

[link]

2020. nov. 23. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Eddig csak a hülyék válaszoltak!


A lényeg, hogy természetes, hogy nem tud valaki normális döntést hozni, ha éppen lázas beteg, rázza a hideg, folyik az izzadtság rajta, miközben fuldoklik.

Szerinted te mit csinálnál ebben a helyzetben??!

2020. nov. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem, én most saját magamról írok. Én nem voltam lázas, nem fuldokoltam. Enyhe tüneteim voltak, de olyan döntéseket hoztam és mulasztottam el, amelyeket nem tudok megmagyarázni magamnak amíg élek!
2020. nov. 23. 16:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze. Nézz körül és rögtön beigazólódik. Sőt, még annak sem kell lenni, elég ha az ember fél tőle és máris teljesen elborul az agya az illetőnek.
2020. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!