Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért vagyok összeesküvés-elmé...

Miért vagyok összeesküvés-elmélet hívő meg konteós ha csak simán annyit állítok, hogy érzem magamon és látom a közvetlen környezetemen, hogy romlott az egészségünk az covid oltás felvétele után?

Figyelt kérdés

Nem hiszek semmilyem háttérhatalomban meg "chipsben" meg népirtásban meg nem tudom miket szoktak mondani. Kicsit szkeptikus voltam az oltással kapcsolatban de felvettem a pfizert, a családom is ugyanígy tette.

Mindig is nagyon erős immunrendszerrel rendelkeztem és nagyon ritkán betegedtem meg, volt hogy 1-2 évig egyszer nem kellett otthon maradnom betegség miatt.

Amint felvettem a második pfizert, egy hónapra rá hőemelkedésem lett és hetekig nem akart elmúlni, majd elmúlt pár hétre utána megint hetekig tartó hőemelkedés, és ez tartott így körülbelül fél évig. A vérnyomásom az egekbe szökött, gyakran 180-190-es volt teljes nyugalmi állapotban, normálisan mérve és nem úgy, hogy ahogy leülök azonnal mérem, meg beszélek közben...

Azóta eltelt két év és folyamatosan megbetegszem, most is több mint egy hónapja fojtó köhögésem van és 2x voltam már lázas, ismét magas vérnyomás és magas pulzus, ilyet előtte el nem tudtam volna képzelni magamról. Huszonéves, fitt fiatal vagyok...

Húgom aki csak 18 kardiológushoz jár, mert a szívével van valami probléma. Azt mondják, nagyobb az átlagnál és hogy nem elég erős, ezért nem végezhet fizikailag semmit ami megerőltető. Ilyen problémái neki sem álltak fel pfizer előtt. Ő is és édesanyám is szintén mint én, azóta sokkalta sűrrűben betegszenek meg.

Magas vérnyomást több barátomtól is hallottam már, hogy előjött nekik oltás után, holott azelőtt nem is volt vele gondjuk.

Azért józan ésszel ezt megvizsgálva elég kicsi esély van rá szerintem, hogy ez mind csak véletlen egybeesés legyen, és ne legyen semmi köze az oltáshoz...

Annyira zavar, hogy ha felhozom, hogy a saját tapasztalataim miatt így vélekedem a pfizer oltásról, egy kalap alá vesznek a chipsesekkel meg Bill Gates-esekkel.



dec. 3. 00:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Bocs, #5 voltam.

#10

dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
57%

#7! Ne tettesd magad hülyébbnek, mint amilyen vagy. A kutya nem kapott arról igazolást, hogy elfogyasztotta a parkban hagyott párizsit🙄 Az emberekről boncolás nélkül is megállapítható, hogy került-e a szervezetébe bizonyos oltóanyag.

De egyébként elsősorban nem a halálesetekről volt szó, hanem a Kérdezőről, aki történetesen él. Tehát még mindig arra várok választ, azon túl, hogy oltás után jelentkezett addig nem jelenlévő tünet, milyen vizsgálat kell ahhoz, ami egyértelműen megerősíti vagy kizárja azt, hogy a kettő között összefüggés van?

#5

dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ezt úgy szokás megvizsgálni, hogy vesznek két egyforma méretű halmazt, mondjuk legyen 20000 ember. 20000 ember oltott, 20000 ember oltatlan. Ezután megvizsgálják, hogy mi történt a halmazokban lévő emberekkel. Ha a két halmazban ugyanolyan arányban lép fel szívelégtelenség, akkor majdhogynem 100%-os valószínűséggel kizárható, hogy az oltás szívelégtelenséget okoz. Ha valóban azt okozna, akkor az oltottak között jóval nagyobb arányban kéne ennek előfordulnia.


A klinikai tesztek során egyébként ezeket megvizsgálták.

dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem vagy az,max. van itt pár olyan,aki megkajcsizta a covid mesét,meg szétoltották magukat és most ciki lenne beismerniük,hogy átverték őket.Érvek nélkül akarnak vitát nyerni,így vagy elviccelik a dolgokat vagy csak simán lekonteósoznak.Ne foglalkozz velük,majd a karma szépen elrendezi őket az ostobaságuk miatt.
dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%
A covid oltás tönkreteszi az immunrendszert.Lassan már az oltottak is be fogják látni.Ez biznisz.Szedheted a big pharma által eladott gyógyszereket életed végéig,ha életben maradsz persze.
dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként majd mindjárt jönnek azzal,hogy nem is vagy beoltva,meg kamu a kérdés,meg provokálsz.A szokásos szintjük ez.
dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
66%
Miért terjedt el mostanában az a legújabb konteó, hogy az oltás nem káros ?!
dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%

#13! Ezzel több probléma is van.

1. A gyártó saját kísérlete során nem bizonyított az objektívitás.

2. Többmilliárd beoltott esetén 20ezer fő nevetségesen alacsony szám.

3. A teljes minta azonos nemzetiségű emberektől származik.

4. Néhány hónap alatt nem vizsgálható hosszútávú hatás/mellékhatás.

5. Ha ezzel az egy kísérlettel igazolható minden, miért kérik a mellékhatások jelentkezésének bejelentését?(A kérdés költői.)

Gyakorlatilag 0 ráfordítással sokkal pontosabb képet lehetne kapni már ismert adatokból.

Pl.: Magyarországon 2023 január elsején élt 6millió oltott, 3 millió oltatlan.(Random számok, de a pontos adat ismert. Ugyanez csak Pfizerre vonatkozva is elérhető, tehát azzal is nyugodtan lehetne statisztikát készíteni.)

Hogy ne érhessen az vád, hogy valamely csoportban idősebb az átlagéletkor, bontsuk korcsoportokra. Tehát él 800ezer 20 és 40közötti ember, aki kapott valaha Pfizert, meg mondjuk 300ezer, aki nem. Nézzük meg, hogy mondjuk 2023jan.1. és dec.31. között, hány új szívinfarktust diagnosztizáltak az adott korosztályban. Az oltottak hány százalékánál regisztrálták, az oltatlanoknak hány százalékánál regisztrálták. Voila. Rögtön ki is derülne, ha nincs összefüggés és mindenki megnyugodhatna. Valahogy mégse készülnek ilyenek. Miért?🤔

#12

dec. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

18:


1. Ez baromság. Inkább meg sem próbálom neked elmagyarázni, hogyan működik egy tudományos kutatás, mert szemmel láthatóan baromira nem ebben a körben mozogsz


2. Ez megint baromság, egyben tökéletesen mutatja, hogy soha az életben nem tanultál statisztikát. Ne zavarjon, hogy a 20000 csak egy random szám volt, amit mondtam. Egyébként egy ekkora minta már tökéletesen alkalmas a következtetések levonására.


3. Ez teljesen irreleváns. Esetleg annak lehet jelentősége, hogy egyes országokban a népesség alapvető egészségi állapota rosszabb - de pont ezért azt is vizsgálják, hogy egyes betegségekben szenvedők számára milyen kockázatok lehetnek.


4. Nem tisztázott, hogy mit értesz "hosszú távú hatás" alatt. Az, hogy valami 10 év múlva történjen veled, és annak bármi köze legyen a vakcinához, az gyakorlatilag teljességgel kizárt. Az oltóanyag kikerül a szervezetből nagyon hamar. Ha okozott valamilyen hosszan tartó egészségügyi problémát, annak jelentkeznie kell fél éven belül.


5. Senki nem mondta, hogy EGY DB kísérlettel "minden igazolható". Csúsztatsz.


"Valahogy mégse készülnek ilyenek." De készülnek ilyenek, ne hazudozz. Rengeteg tanulmány van a vakcinák okozta mellékhatásokról. Igaz, egyik sem magyar, de ez semmit nem von le az értékükből.

dec. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
33%

#19!

1. Az biztos. Nem mozgok a zárt osztályon, ahol te biológusnak képzeled magad😁

2. Ne zavarjon, hogy a #6 kommentedben csatolt kísérletben szerepelt a 20ezer fős minta és a 20ezer fős kontroll csoport. Nem random szám 🤦🏽‍♀️

Akkor rosszul mutatja. Ötös voltam belőle 😁

3. Hú, b+, te még az általánost se jártad ki. Olyannyira különbözik, hogy vannak népcsoportok, ahol pl.bizonyos vércsoport elő se fordul. Egy halom dologban különbözik.

4. "Az oltóanyag kikerül a szervezetből nagyon hamar. Ha okozott valamilyen hosszan tartó egészségügyi problémát, annak jelentkeznie kell fél éven belül."

Ezt te mondod vagy bizonyítékod is van rá? A csatolt kísérlet leghosszabb utánkövetése egyébként 4 hónap volt. Az semmiképpen nem nevezhető hosszútávnak.

"Valahogy mégse készülnek ilyenek." De készülnek ilyenek, ne hazudozz. Rengeteg tanulmány van a vakcinák okozta mellékhatásokról. Igaz, egyik sem magyar, de ez semmit nem von le az értékükből."

Tudsz olvasni? Amilyet leírtam. Ha létezik, csatold, ha nem, NE HAZUDOZZ! A mellébeszélésedre nem kíváncsi senki.

#18

dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!